Bandi tricho ekstrakt przeciw wypadaniu włosów blog

Wypadanie włosów to zmora każdej kobiety. Bo założę się, że nie ma takiej która by nie narzekała na okresowe ich wypadanie. Różne są tego przyczyny, od hormonów, stresu,  niedoborów witamin na chorobach i innych cięższych przyczynach kończąc.

Tricho-ekstrakt przeciw wypadaniu włosów, Bandi

Ja mam problem z wypadaniem przez farbowanie. Trochę więcej o nim poczytam i możliwe, że się skuszę :. Muszę koniecznie go wypróbować, bo moim włosom przydałoby się coś na wzmocnienie. O bardzo ciekawy wprawdzie zachamowałam wypadanie włosów ale taki produkt szczególnie na wiosnę się przyda, bo wtedy włosy zaczynają wypadać

Peeling do skóry głowy Bandi Tricho-Esthetic ma działanie oczyszczające, usuwa zrogowaciały naskórek, zanieczyszczenia oraz przygotowuje skórę do aplikacji substancji aktywnych. Kosmetyk ten dzięki obecności mocznika i kwasu mlekowego skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek i wszelkie zanieczyszczenia, które tworzą na powierzchni skóry warstwę krystalizacyjną. Po wykonaniu zabiegu skóra jest przygotowana do wchłonięcia składników odżywczych. Kosmetyk wolny jest od parabenów, a kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów.

Jestem zaskoczona sposobem aplikacji : Nie znałam tego produktu, ale zapiszę sobie nazwę, ponieważ jesienią moje włosy okropnie lecą :. Dobrze, że działa, ja się nie skuszę z powodu ceny i pojemności : na szczęście odpukać nie mam problemu z nadmiernym wypadaniem, więc się tym nie przejmuję :. Ma fajny skład i super że zadziałał; Sama chętnie bym przetestowała, ale mała wydajność i dosyć wysoka cena trochę na razie mnie powstrzymują Ale na szczęście póki co nie mam większych problemów z wypadaniem;. U mnie taka pojemność starczyła by zaledwie na jedno, ewentualnie dwa użycia :. Przydałoby mi się takie cudeńko. Musimy zapisać nazwę i przetestować po narodzinach Mysiątka - żeby mysia mama nie została całkiem łysa :. U mnie wypadanie włosów minęło jak ręką odjął przy kuracji hormonalnej.

Właściwości: Tricho-Esthetic Tricho-Ekstrakt przeciw wypadaniu włosów marki Bandi to skoncentrowany i aktywny ekstrakt na skórę głowy, przeciw wypadaniu włosów o różnej etiologii. Jego głownymi składnikami są substancje rozszerzające naczynia krwionośne, pobudzające mikrokrążenie oraz stymulujące odżywienie i dotlenienie opuszki włosa. W konsekwencji takiego działania dochodzi do aktywacji podziałów komórek macierzy i nasilenia wzrostu włosów. Ekstrakt został również wzbogacony o substancje o intensywnym działaniu przeciwzapalnym,  tak by skutecznie walczyć z nadmierną utratą włosów. Zawarta w nim prowitamina D3 przeciwdziała wypadaniu włosów. Żeń-szeń odpowiada za poprawę mikrokrążenia i odżywienie opuszki włosa - cebulki.

Komentarze

Skoncentrowany i aktywny ekstrakt na skórę głowy, przeciw wypadaniu włosów o różnej etiologii. Głównymi składnikami preparatu są substancje rozszerzające naczynia krwionośne, stymulujące mikrokrążenie, pobudzające odżywienie i dotlenienie opuszki włosa.

Skoncentrowany, aktywny ekstrakt na skórę głowy, przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów oraz stymulujący ich szybsze odrastanie.

Kilka miesięcy temu dopadło mnie straszne wypadanie włosów.

Zostaw swoją myśl