Biokap anticaduta szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów 200ml

biokap anticaduta szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów 200ml

Zapisz się do Newslettera. Biokap Anticaduta ampułki polecane są dla kobiet i mężczyzn do stosowania w celu zmniejszenia wypadania włosów w okresie przesilenia wiosennego oraz po zabiegach fryzjerskich. Biokap Anticaduta ampułki posiadają składniki pochodzenia naturalnego, które odżywiają i usprawniają mikrokrążenie, chroniąc włosy przed wypadaniem. Działanie poprawa mikrokrążenia w cebulkach zahamowuje łysienie androgenowe odżywianie cebulek włosów Stosowanie Po umyciu włosów za pomocą załączonego aplikatora nałożyć zawartość fiolki na skórę, wmasować przez ok. Może być stosowany także na suche włosy.

Bios Line, BioKap, Anticaduta, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Misją firmy Biokap, istniejącej na rynku od roku, jest promocja naturalnych rozwiązań zarówno dla zdrowia, jak i dla urody. Produkty marki Biokap są tworzone w oparciu o naturalne składniki aktywne, dzięki czemu odznaczają się nie tylko efektywnym działaniem, ale są również przyjazne dla zdrowia i otaczającego nas środowiska. Na szczególne zainteresowanie zasługują produkty koloryzujące do włosów, które są produkowane ze starannie wyselekcjonowanych związków, uzyskiwa-nych w drodze ekstrakcji odżywczych olejków roślinnych. Wyroby te nie zawierają w składzie składników pochodzenia zwierzęcego, więc mogą być stosowane przez osoby propagujące wegański oraz wegetariański styl życia.

Cechy produktu

💇🏻 TEST na ŻYWO: PRODUKTY NA WYPADANIE WŁOSÓW 💇🏻

Formuła szamponu oparta na roślinnych składnikach myjących, ekstraktach roślinnych oraz oczyszczonych olejkach eterycznych — jest niezwykle łagodna dla włosów, zapewniając im piękny wygląd i równowagę. Szampon stanowi pierwszy, ważny etap kuracji przeciwko wypadaniu włosów. Składniki szamponu są pochodzenia roślinnego.

biokap anticaduta szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów 200ml

Zapisz się do Newslettera. Biokap Anticaduta szampon przeciw wypadaniu włosów wzmacnia strukturę włosa chroniąc je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz wypadaniem. Biokap Anticaduta szampon przeciw wypadaniu włosów swoje działanie zawdzięcza przede wszystkim bogactwu składników naturalnych. Szampon hamuje wypadanie włosów chroniąc włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych pozostawiając je nawilżone. Działanie hamowanie wypadania włosów poprawa mikrocyrkulacji w skórze wzmacnianie włosów reguluje wydzielanie sebum nawilżanie włosów Stosowanie Nałożyć na mokre włosy, wmasować i zmyć. The Achillea, Hop and Mallow extracts perform a hydrating action that is completed by the specific refreshing action of Menthol, Rosemary and Melaleuca Alternifolia essential Oils, Nettle extract has a sebum-normalizing effect on the scalp. The formula is enriched with Aloe Vera gel, that has a protective action on the skin. Zapisz się do Newslettera Zapisz się. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój adres e-mail i kliknij "Zapisz".

Zapisz się do Newslettera. Biokap Anticaduta ampułki polecane są dla kobiet i mężczyzn do stosowania w celu zmniejszenia wypadania włosów w okresie przesilenia wiosennego oraz po zabiegach fryzjerskich. Biokap Anticaduta ampułki posiadają składniki pochodzenia naturalnego, które odżywiają i usprawniają mikrokrążenie, chroniąc włosy przed wypadaniem. Działanie poprawa mikrokrążenia w cebulkach zahamowuje łysienie androgenowe odżywianie cebulek włosów Stosowanie Po umyciu włosów za pomocą załączonego aplikatora nałożyć zawartość fiolki na skórę, wmasować przez ok. Może być stosowany także na suche włosy. Pierwsze 6 ampułek zaleca się stosować co drugi dzień, następne 6 co trzeci dzień.

Komentarze

Ciekawe jakby kapsułki z palmą sabałową 'jadły się' z domowymi maskami, odżywkami, palma w żółtku itd.

Formuła szamponu oparta na roślinnych składnikach myjących, ekstraktach roślinnych oraz oczyszczonych olejkach eterycznych — jest niezwykle łagodna dla włosów, zapewniając im piękny wygląd i równowagę.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Formuła szamponu - oparta na roślinnych składnikach myjących, ekstraktach roślinnych oraz oczyszczonych olejkach eterycznych jest niezwykle łagodna dla włosów, zapewniając im piękny wygląd i równowagę.

Zostaw swoją myśl