Calcium pantothenicum na porost włosów efekty

calcium pantothenicum na porost włosów efekty

Biorę już trzecie czwarte? A co mi tam, spróbuję, może mnie to nie zabije. Ale tylko jedną tabletkę dziennie.

Suplementy: Calcium Pantothenicum

Biorę już trzecie czwarte? A co mi tam, spróbuję, może mnie to nie zabije.

Ja zarzywam ten preparat od lat. Jestem osobą z duzym uczuleniem na leki oraz niektóre pokarmy. Jakoś do dziś dnia jakieś 7lat nie zauwazyłam zadnego z wymienionych skutków ubocznych.

Również biorę teraz CP, mam zamiar tak do grudnia pociągnąć kurację. Późną wiosną robiłam 3-miesięczną i przyrost był super, włosy nie wypadały. Obecnie wypadanie zmniejszyło się, ale w tym maczał palce Jantar Poza tym brałam ZMA, bo przydaje się na treningach i wzmocniło odporność, a teraz planuję grubszą włosowo-treningową akcję, ale o tym póki co sza! O, to super, że nie miałaś żadnych efektów ubocznych. I jeszcze lepiej, że nie przeciągasz kuracji, tylko analizujesz co dostarczasz organizmowi z pożywieniem. Coraz częściej myślę o diecie bezglutenowej, ale wydaje mi się dość uciążliwa Muszę jeszcze się z nią pooswajać teoretycznie ;.

Jestem w szoku jak po miesiącu może już być cokolwiek widać. Ja mam wrażenie, że moje włosy są identyczne od 2 lat :X. Spróbuj CP! Widać piękne efekty przyrostu : Ja nie miałam tak powalających, ale stosowałam zdecydowanie mniejsze dawki Może jednak następnym razem wykorzystam maksimum jego możliwości i wtedy też będę tak zachwycona :D. Cieszę się, że tu jesteś!

Komentarze

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz.

Calcium Pantothenicum jest preparatem witaminowym stosowanym jako lek w celu uzupełnienia niedoborów kwasu pantotenowego oraz wapnia w organizmie. Według wielu opinii Calcium Pantothenicum można uznać za suplement, jednak z powodu dużej zawartości substancji czynnej zalicza się go do kategorii leków.

Właśnie nie wiem czy wypróbować cp, czy nie, odżywiam się zdowo, ale może się skuszę :.

Zostaw swoją myśl