Co na wypadanie włosów po ciąży forum

co na wypadanie włosów po ciąży forum

Czy któraś z Was miała silne wypadanie włosów,które wychodziły wręcz garsciami,przez co zaczęła łysieć i straciła połowe włosów? Może znacie jakieś skuteczne terapie,preparaty lub inne porady aby przestały wypadać i w miejscach gdzie wypadły spowrotem zaczęły odrastać,a może znacie przyczyny wypadania włosów? Dzielcie się wszystkim co wiecie na ten temat. To może być stres, łysienie, niedobór witamin. Wszystko i nic. Ale zgłoś się do dermatologa, jeżeli nie chcesz zostać łysa.

Wypadanie włosów po ciąży – jak rozwiązać ten problem?

Rejestracja Logowanie. Witam, wziełam udział w konkursie o staż urzędniczy w Sądzie, wiem ze 2 etap to test z wiedzu

Dziś aktywne tematy na forum

WYPADANIE WŁOSÓW PO CIĄŻY

Świadoma, więc spokojna w ciąży. Aplikacja Moja Ciąża. Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta?

Przez Gość gość, Marzec 25, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. Co stosujecie na wypadanie włosów po ciąży? Nie wiem co może pomóc , strasznie wypadają mi włosy są wszędzie , co zrobić aby mniej wypadały , co u Was pomogło. Przywróć formatowanie. Dozwolonych jest tylko 75 emoji. Wyświetlać jako link. Wyczyść edytor. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL. Publikując wiadomość oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem forum oraz polityką prywatności i akceptujesz ich postanowienia.

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Dziewczyny pomocy!!! Jestem 3 i pół miesiaca po porodzie i okropnie zaczęły mi wypadć włosy,dosłownie garściami. Wiem że to normlne,ale może znacie jakieś sposoby aby tych włosów wypadało trochę mniej. Kapsułki z wichy, do wcierania chyba.

Komentarze

Wypadanie włosów w ciąży i po urodzeniu dziecka nie jest rzadkim problemem. Aby mu zapobiec, należy pomyśleć o profilaktyce już na wczesnych etapach ciąży.

U mnie dwa miesiące z biotebalem zmieniły włosy i tak naprawdę zapobiegły nadmiernemu osłabieniu i wypadaniu.

Zostaw swoją myśl