Co na wypadanie włosów przy pcos

co na wypadanie włosów przy pcos

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź. Na sutek zaburzeń hormonalnych związanych z PCO zaczynam łysieć.

Co mi pomogło na WYPADANIE WŁOSÓW i PCOS?

Dzień dobry Pani Doktor, chciałabym prosić o poradę, ponieważ mam problem z wypadaniem włosów. Od 9 lat choruję na PCOS. Mam twardy zarost, brak miesiączek.

Najlepszy moment na zajście w ciążę

Jak naturalnie wyleczyłam PCOS (Zespół Policystycznych Jajników) - 3 kroki! Bez hormonów!

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź.

preparaty na wzmocnienie cebulek włosowych

Dostałam później Diane 35 i brałam je przez 3 lata, cera się poprawiła, włosy przestały wypadać, później brałam jeszcze kilka innych rodzajów tabletek, teraz biorę Yasmin i bardzo dobrze je toleruję, włosy mi nie wypadają, miałam robione badania wątroby i hormonów i praktycznie wszystko jest ok, obraz jajników również torbiele podobno się wchłonęły więc rozważam odstawienie hormonów w ogóle, moja lekarka mi to proponuje, żebym zaczęła brać duphaston zamiast tego. Myślicie, że to wyreguluje mi cykl? Najbardziej boję się, że mimo tego, że teraz jest ok, to problemy wrócą, włosy znów zaczną mi wypadać itd Przywróć formatowanie. Dozwolonych jest tylko 75 emoji. Wyświetlać jako link. Wyczyść edytor.

Witam serdecznie, spodobał mi sie twój filmik o naleśnikach z kaszy jaglanej, przeglądnęłam cały twój blog i nigdzie nie znalazłam przepisu. Filmik jest z września Jeżeli nadal pamiętasz podaj proszę przepis, byłabym bardzo wdzięczna. Wypróbowałaś może wcierkę Jantar? Widziałam opinie o jej świetnych rezultatach.

Komentarze

Nie pamiętasz hasła.

Witam serdecznie, spodobał mi sie twój filmik o naleśnikach z kaszy jaglanej, przeglądnęłam cały twój blog i nigdzie nie znalazłam przepisu. Filmik jest z września

Nie pamiętasz hasła.

Zostaw swoją myśl