Co zrobić jeśli bardzo wypadają włosy

co zrobić jeśli bardzo wypadają włosy

Gosiulka22 zapytał a Od około miesiąca strasznie wypadają mi włoys. Znacie jakieś sprawdzone i skuteczne sposoby na niewypadanie włosów? Jakieś fajne kosmetyki lub tabletki? Co trzeba jeść aby włosy był zdrowe i nie wypadały?

Co zrobić, aby włosy nie wypadały?

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu.

Social media

Wypadanie włosów - Trychologia Kosmetyczna

Na początku pamiętajmy, że wypadanie włosów jest normalnym etapem w rozwoju włosa. Czas życia włosa wynosi od 2 do 6 lat, przyrasta on około 1 cm co miesiąc i w końcu wypada. Fizjologicznie ubywa nam — włosów na dzień. Dopiero kiedy zauważymy, że liczba ta wzrasta, a na szczotce zostaje zbyt wiele włosów, należy działać! Możemy wyróżnić kilka, a nawet kilkanaście czynników powodujących gubienie włosów.

Kiedyś miałam gęste włosy, teraz mi bardzo wypadają Jak myślicie, czy jest to skutek nieodpowiedniego odżywiania? Znacie jakieś domowe sposoby na takie problemy? Mam z tym duży problem Idź do lekarza i poproś o skierowanie na ogólne badanie morfologiczne i biochemiczne krwi. Na nim powinno wyjść, czego Ci brakuje w organiźmie.

Masz problem z nadmiernym wypadaniem włosów? Twoje włosy są matowe, pozbawione blasku i witalności? Stanowczo chcesz zmienić wygląd swoich włosów? Czy wiesz, że już drobna zmiana w diecie i sposobie pielęgnacji włosów może znacząco poprawić ich kondycję?

Komentarze

Autorzy przedstawiają zarówno aktualne badania medyczne w tej dziedzinie, jak i praktycznie sprawdzone produkty. Problem z wypadaniem włosów może odbić się dotkliwie nie tylko na naszym wyglądzie, ale przede wszystkim na samopoczuciu i pewności siebie.

Grube, lśniące i zdrowe włosy to marzenie niejednej z nas. Zniweczyć je może nieprzyjemna dolegliwość - nadmierne wypadanie włosów.

Zostaw swoją myśl