Czarna marokańska maska przeciw wypadaniu włosów

czarna marokańska maska przeciw wypadaniu włosów

Czarna marokańska maska dla włosów stworzona na bazie cennego organicznego oleju arganowego - jednego z najrzadszych i najdroższych olei na świecie. Olej zawiera wysoki procent witamin E i F, intensywnie odżywia i pielęgnuje osłabione włosy. Olej neroli przywraca włosom elastyczność, pozostawia wykwintny niepowtarzalny aromat.

Marokańska Czarna Maska przeciw wypadaniu włosów, Planeta Organica 300 ml

Nie pamiętasz hasła? Zaloguj się!

Ulubieńcy włosowi 2016 - czy zrobię jeszcze raz trwałą? Dlaczego moje włosy mają objętość?

A powiedz mi kochana jak z wypadaniem włosów? Jak myję włosy to mam normalnie łzy w oczach bo tyle ich leci :. Oki podczas czesania mi chodziło czy podczas mycia widać różnicę : bo głównie wtedy wypada mi prawie garść włosów : podczas czesania nie ma tragedii. Ostatnio jakoś mało włosów mi wypada,że w zasadzie nie odczuwam kłaczków, które wyciągam z wanny. Mimo wszystko polecam wcierki,a najbardziej chyba żel Dermena - u mnie to najbardziej pomogło na wypadanie.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Czarna marokańska maska dla włosów stworzona na bazie oleju arganowego. Olej odżywia i pielęgnuje osłabione włosy. Olej neroli przywraca włosom elastyczność. Olej wawrzynu szlachetnego laurowy jest naturalną ochroną przed zanieczyszczonym środowiskiem i źródłem witamin dla skóry głowy i włosów. Wzmacnia korzenie i zapobiega wypadaniu włosów. Oliwa z oliwek odżywia włosy, natychmiast nawilża i dodaje włosom miękkości.

Wszystkie zdjęcia. Marokańska maska do włosów z olejem arganowym i olejem neroli. Wzmacnia cebulki włosów i dostarcza witamin i składników odżywczych. Więcej szczegółów. Data dostępności:. Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo.

Komentarze

Zdecydowanie jednym z ulubieńców do pielęgnacji włosów jest czarna marokańska maska przeciw wypadaniu włosów.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Czarna marokańska maska dla włosów stworzona na bazie oleju arganowego.

Maska do włosów marokańska powstała na bazie oleju arganowego , który jest bogaty w witaminy, dzięki czemu intensywnie odżywia i pielęgnuje osłabione włosy. Maska zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje porost oraz daje ochronę przez zanieczyszczeniami środowiska.

Zostaw swoją myśl