Czarna rzepa na wypadające włosy

czarna rzepa na wypadające włosy

Od dawna czarna rzepa jest znanym i cenionym składnikiem wielu kosmetyków — głównie do włosów. Niejedną z nas uratowała przed wzmożonym wypadaniem i przyspieszyła porost. Poznaj jej nieocenione właściwości i naucz się sporządzać własne kosmetyki, a nie będziesz mogła  się z nimi rozstać. To niepozorne warzywo jest prawdziwą bombą witaminową. Jego bogaty skład  może Cię zaskoczyć.

Czarna rzepa - czarna rzepa na włosy, właściwości

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować.

czarna rzepa wcierka – jak stosować

✅ Czarna rzepa- jedz ją co drugi dzień i zaobserwuj te zmiany!

Ja stosuje ale rozcieńczony sok — czysty u mnie wywołuje duże pieczenie skóry. Ja do tej pory używałam szamponu z czarną rzepą i odpuściłam, dlatego, że na efekty trzeba długo czekać.. Z reguły w takich szamponach zawartość rzepy jest minimalna, a czas trzymania produktu na skórze głowy niewystarczalna by cokolwiek mogło zadziałać;.

Niniejszy wpis skierowany jest zarówno do Pań, które pragną mocnych, nieprzetłuszczających się i szybko rosnących włosów, jak i do Panów, którzy z trwogą widzą w lustrze powiększające się zakola. Jest to warzywo tanie i niezwykle skuteczne w walce o Twoje piękne włosy. O właściwościach czarnej rzepy dowiedziałem się od swojej babci, która dość często korzystała z jej dobrodziejstw. Stosowała ją nawet podczas chemioterapii, dzięki czemu nie straciła wszystkich włosów podczas tej wyniszczającej terapii. Jest to warzywo dość trudno dostępne. Ja kupuję ją na lokalnym targowisku, późną jesienią. Wystarcza mi na ok.

Czarna rzepa, jak nazywamy potocznie czarną rzodkiew, znana jest i uprawiana od tysięcy lat. Jest nie tylko ciekawym elementem naszej diety, ale ze względu na swoje cenne właściwości chętnie wykorzystuje się ją w kosmetyce. Ma doskonały wpływ przede wszystkim na włosy, które wzmacnia i odżywia. Warzywo te zawiera fitoncydy, czyli naturalne substancje, które działają bakteriobójczo.

Komentarze

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser.

W okresie wczesnej jesieni wiele kobiet obserwuje wzmożone wypadanie włosów oraz stopniowe przerzedzanie się czupryny, która jeszcze parę miesięcy wcześniej nie pozostawiała nic do życzenia.

Zostaw swoją myśl