Czarna rzepa na wzmocnienie włosów

czarna rzepa na wzmocnienie włosów

Czarna rzepa to w tradycji ludowej najlepszy surowiec do utrzymania włosów w dobrej kondycji. Czarną rzepę można przyjmować od wewnątrz w formie sałatek a także soku — metoda ta znana jest już od starożytności, są dowody na to, że stosowano ją w Egipcie. Czarna rzepa ma wiele udowodnionych działań — działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Czarna rzepa znana jest, jako domowa metoda wzmacniania włosów — od wieków, szczególnie kobiety używały głównie soku z czarnej rzepy do smarowania skóry głowy przed każdym myciem.

Czarna rzepa – dar natury na wypadające włosy

Czarna rzepa, jak nazywamy potocznie czarną rzodkiew, znana jest i uprawiana od tysięcy lat. Jest nie tylko ciekawym elementem naszej diety, ale ze względu na swoje cenne właściwości chętnie wykorzystuje się ją w kosmetyce. Ma doskonały wpływ przede wszystkim na włosy, które wzmacnia i odżywia.

czarna rzepa na włosy

Możesz Pożegnać Wypadanie Włosów Dzięki 2 Składnikom - Wypadające Włosy To Przeszłość

Od dawna czarna rzepa jest znanym i cenionym składnikiem wielu kosmetyków — głównie do włosów. Niejedną z nas uratowała przed wzmożonym wypadaniem i przyspieszyła porost. Poznaj jej nieocenione właściwości i naucz się sporządzać własne kosmetyki, a nie będziesz mogła  się z nimi rozstać.

Witam, pozwoliłam sobie zamieścić link do tego postu w moim poście o czarnej rzepie. Bardzo dziękuję za tak wartościowe treści. Jesień trwa w najlepsze i właśnie o tej porze roku pojawia się bardzo cenne dla włosów warzywo. Czarna rzepa. Wykorzystywana w kosmetyce do wzmacniania cebulek, przyspieszania porostu włosów, zagęszczania ich przez szybszy porost nowych, likwidowania łupieżu i wypadania włosów. Ze względu na swoje cenne właściwości i działanie czarna rzepa jest podstawą wszelkich szamponów, odżywek i wcierek wzmacniających.

Aż grzech zamieszczać taki przepis. To dopiero połowa surówki. A gdzie sok z cytryny, a gdzie rodzynki i młotkowany pieprz Nie wiesz co to surówka z rzepy. Kwas niszczy piękny smak surówek z rzepy czy kalarepki.

Komentarze

W okresie wczesnej jesieni wiele kobiet obserwuje wzmożone wypadanie włosów oraz stopniowe przerzedzanie się czupryny, która jeszcze parę miesięcy wcześniej nie pozostawiała nic do życzenia. Osłabienie kondycji włosów może sugerować niedobór witamin, szczególnie tych z grupy B z biotyną włącznie, problemy hormonalne lub niedobór żelaza we krwi.

JavaScript seems to be disabled in your browser.

Niniejszy wpis skierowany jest zarówno do Pań, które pragną mocnych, nieprzetłuszczających się i szybko rosnących włosów, jak i do Panów, którzy z trwogą widzą w lustrze powiększające się zakola.

Zostaw swoją myśl