Czarnuszka na wypadajace wlosy

czarnuszka na wypadajace wlosy

Poniedziałek - Piątek - Aktualizacja: 23 kwietnia Czarnuszka jest rośliną stosowaną od wieków w celach leczniczych, zarówno w medycynie jak i na skórę, paznokcie czy włosy. W jej nasionach znajdują się między innymi witaminy, sole, pierwiastki, nienasycone kwasy tłuszczowe, olejki eteryczne oraz składniki chinonowe. Badania wykazały, że czarnuszka zawiera ponad substancji aktywnych.

Czarnuszka – cudowny sposób na piękne włosy, skórę i paznokcie

O cudownym działaniu czarnuszki można mówić długo - ma nie tylko świetny wpływ na naszą urodę, ale także na zdrowie. W tych małych, czarnych ziarenkach drzemie olbrzymia moc. Olej stosowany doustnie wyrównuje poziom cukru i cholesterolu , wspomaga walkę z niektórymi nowotworami, usprawnia krążenie, zapobiega powstawaniu zakrzepów i obniża ciśnienie krwi. W kosmetologii olej z czarnuszki jest traktowany jako antidotum na trądzik i łupież.

olej z czarnuszki egipskiej do twarzy

Wcierka Jantar i inne wcierki na porost włosów - ZESTAWIENIE

Polecany przy problemach ze skórą głowy, przy rozdwajaniu się końcówek i wypadaniu włosów. Duża dawka oleju Nigella powoduje, iż włosy już po kilku myciach stają się zdrowsze i błyszczące. Olej z czarnuszki ma również wpływ na porost włosów włosy szybciej rosną , odżywianie cebulek włosowych stają się grubsze, mocniejsze, bardziej żywotne i leczenie łojotoku. Dzięki stosowaniu szamponu z czarnuszką skóra głowy regeneruje się i nie przetłuszcza, a włosy w naturalny sposób nabierają objętości.

maseczka z jajek na wypadanie włosów

Nigdy wcześniej nie słyszałam o oleju z czarnuszki. Jestem więc zaskoczona, w dodatku widzę, że ma wiele przydatnych zastosowań. Oleje sa super :D nie wiem jak dawniej moglam poprostu myc glowe i ich nie uzywac. Efekty są faktycznie zadziwiające. Ja bym go także na ten dolegliwości żołądkowe z chęcią łyknęła :. Próbowałam ale wydaje mi się, że moje włosy po nim są sztywne i szorstkie. Wykorzystałabym go zarówno na włosy jak i na trądzik ; Chociaż i żołądkowi by nie zaszkodził, chociaż problemów z nim nie mam :P.

A słyszałaś o olejku z czarnuszki? Zapytał mnie fryzjer podczas ostatniej wizyty. Nieeeee… Koniecznie spróbuj — włosy jednej z moich klientek zmieniły się nie do poznania! Grube, piękne, lśniące, dłuższe — Marek zachwalał cudowny olejek.

Komentarze

Olejek z czarnuszki z każdym rokiem zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Najczęściej stosuje się go wewnętrznie, w celu poprawy ogólnej odporności organizmu.

Zapobiega łysieniu, poprawia kondycję włosów i zmniejsza ich wypadanie - a do tego ma działanie przeciwłupieżowe.

Polecana przy problemach ze skórą głowy, przy rozdwajaniu się końcówek i wypadaniu włosów. Ta niezwykle szybko działająca maseczka jest przeznaczona do skóry głowy z problemami oraz do włosów wymagających specjalnego traktowania.

Zostaw swoją myśl