Czy sucha skóra głowy powoduje wypadanie włosów

czy sucha skóra głowy powoduje wypadanie włosów

Ponad rok temu zaczęła mnie silnie swędzieć skóra głowy. Nie miałam łupieżu , przetłuszczających się włosów, skóra była czysta. Zdiagnozowano u mnie ŁZS, nie wiem na jakiej podstawie. Leczona byłam steroidami, bez najmniejszego efektu. Po ostatniej kuracji tym typem leku zaczęły mi intensywnie wypadać włosy , tak, że po 1,5 miesiąca mam około połowę mniej niż przed ostatnia kuracją steroidami.

Włosy i skóra głowy

Wypadanie włosów to dolegliwość, która może mieć różne przyczyny. Za wypadanie włosów mogą odpowiadać m. Sprawdź, jakie mogą być przyczyny łysienia.

#Swędzenie skóry głowy

Łupież to zdecydowanie najczęstsza z przyczyn swędzenia głowy. Pojawia się on zarówno u małych dzieci, nastolatków, jak i osób dorosłych. W większości przypadków jest spowodowany niewłaściwą pielęgnacją skóry głowy, ale może także być objawem chorób ogólnoustrojowych, drożdżycy i innych chorób skóry oraz mieszków włosowych.

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które powstają na skórze. Istnieje wiele metod na pozbycie się ich. Mogą to być również domowe sposoby. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na kurzajki. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz zablokować ich działanie na Twoim urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź nasz Regulamin. Włosy to wizytówka już nie tylko pań, ale i panów.

Komentarze

Cześć, chciałam tylko powiedzieć, że podoba mi się to co napisałaś. Masz dużo racji w tym, że trzeba natłuszczać włosy.

Allez au contenu Allez à la navigation.

Zostaw swoją myśl