Czy suchy szampon może powodować wypadanie włosów

czy suchy szampon może powodować wypadanie włosów

Po suchy szampon warto sięgnąć kiedy nasze włosy tracą pierwszą świeżość. Należy jednak uważać, aby nie używać go za często, gdyż może powodować podrażnienia lub przesuszenie włosów. Mimo to co raz chętniej sięgamy po niego, aby był pod ręką w sytuacjach awaryjnych. Możemy znaleźć go zarówno w dużych butlach jak i poręcznych małych pojemnikach w sam raz do torebki. Jaki zatem suchy szampon wybrać? Czym się kierować oraz który produkt jest polecany dowiesz się czytając poniższy ranking!

Suchy szampon do włosów powoduje łysienie!

Mnie tak włosy zaczęły wypadać po suchym szamponie, ale tylko tym z Batiste u kogoś już to pisałam, to mnie dziewczyny wyśmiały. Włosy wychodziły mi dosłownie garściami.

Popularny produkt do pielęgnacji włosów może powodować groźną wysypkę lub nawet łysienie! Dlaczego suchy szampon jest tak niebezpieczny? Uwielbiany przez kobiety na całym świecie suchy szampon to tanie i szybkie rozwiązanie dla tych pań, które nie mają czasu na umycie i wysuszenie głowy każdego dnia.

matrix ampułki przeciw wypadaniu włosów opinie

Mnie tak włosy zaczęły wypadać po suchym szamponie, ale tylko tym z Batiste u kogoś już to pisałam, to mnie dziewczyny wyśmiały. Włosy wychodziły mi dosłownie garściami. Nie wspomnę już o ilości włosów na grzebieniu po myciu. Odstawiłam Batiste i po 2 tygodniach problem zniknął. Teraz stosuję tylko szampon z Isany i problemu nie ma. Mi też po batiste strasznie wypadały. Nawet byłam u lekarza.

Suche szampony z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej popularne. Trzeba z nimi jednak uważać, bo stosowane za często mogą doprowadzić do chorób skóry, wypadania włosów , a nawet do łysienia. Suchy szampon występuję w formie pudru lub sprayu. Dzięki niemu nie potrzebujemy wody, żeby odświeżyć nasze włosy.

Komentarze

Jeśli często zdarza ci się używać suchego szamponu do włosów to ostrzegamy - w tym kosmetyku jest wiele szkodliwych substancji, które przyczyniają się do wypadania włosów.

Podsumowując ja — wielka i wierna fanka suchych szamponów nie mam oczywiście zamiaru z nich rezygnować. Wręcz odwrotnie, tak jak napisałam będę być może teraz nieco częściej z nich korzystać obserwując przy tym czy włosy nadmiernie nie wypadają , ale absolutnie nie mam zamiaru nakładać ich na głowę po każdym myciu.

Zostaw swoją myśl