Czystek na wypadajace wlosy

czystek na wypadajace wlosy

Włosy są naturalną ozdobą człowieka, a także świadczą o kondycji organizmu. Jeśli zaczynają matowieć, wypadać lub siwieć należy zadbać o ich pielęgnację oraz zwrócić uwagę na swoją dietę. W zależności od problemu warto sięgnąć po preparaty na bazie ziół i zdecydować się na kilkutygodniową kurację. Rośliny zielarskie są jednym z najlepszych źródeł czynnych substancji, które wykazują spore powinowactwo ze związkami występującymi w skórze i włosach oraz strukturą chemiczną.

ZIOŁA sprawią, że WŁOSY będą mocne i lśniące

Trudno zdecydować, który z reklamowanych w czasopismach i telewizji produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów przyniesie oczekiwany przez nas efekt. Każdy z tych preparatów przedstawiany jest jako najlepszy, najefektywniejszy i jedyny w swoim rodzaju. Profesjonalne kosmetyki do włosów, szampony, odżywki, maski, nie raz kosztują krocie, jednak nie mamy pewności czy pomogą naszym włosom. Zamiast drogich preparatów o niepewnej skuteczności możemy zwrócić się ku naturalnym składnikom, takim jak na przykład jajka, aby odżywić i wzmocnić nasze włosy.

Ja zawsze bałam się picia takich naparów,haha. Nie wiem czemu, może jakieś uprzedzenia i przykre doświadczenia z przeszłości. Jeśli pomaga to oczywiście warto :. Pokrzywa jest cudowna : W zimie przez 3 miesiące piłam sok, zlikwidowało to przetluszczanie włosów i cery. Herbatkę często popijam. Na zimę mam już zapas ususzonej, a ze świeżej robię zupkę :D.

Przez Gość skippy11, Styczeń 21, w Zdrowie i uroda. Od 1,5 miesiąca regularnie piję czystek wersja Bio, kupiona z pewnego źródła. Przeczytałm wiele artykułów na temat działania tej rośliny, w ostatnim czasie polecają ją także blogerki nawet A. Lewandowska w swojej książce. Więc kupiłam i piję, chciałabym poprawić swoją odporność. Ale wiecie co? Jestem chyba jedyną albo jedną z niewielu osób , która nie widzi tym piciu ochów i achów. Nie borykam się z żadną poważniejszą chorobą, nie przyjmuję leków - a odkąd piję czystek włosy wypadają mi garściami, jestem bardzo ospała i mam problemy z porannym wstawaniem co do tej pory było wprost nie do pomyślenia , na dodatek moja twarz i plecy pokryły się wypryskami, które momentami przybierają postać trudno gojących się wrzodów : Jestem załamana, jednego " agenta " mam na czole już chyba od 3 tygodni i mimo pielęgnacji nie chce zniknąć. I teraz zastanawiam się bo niby nie stwierdzono skutków ubocznych picia czystka - czy nie odstawić na jakiś czas tej herbatki i poobserwować jak się będę czuła.

Super post! Koniecznie muszę wypróbować u siebie ziół. Dziękuje za posta, informacje na pewno mi się przydadzą :. Ooo, widzę tu kogoś kto z ziółkami miał już do czynienia, sądząc z kolekcji!

Komentarze

Na rynku istnieje wiele preparatów obiecujących szybszy porost włosów, czy jednak wszystkie z nich działają? Czy są bezpieczne?

A słyszałaś o olejku z czarnuszki?

Zostaw swoją myśl