Domowa maseczka na zniszczone i wypadajace wlosy

domowa maseczka na zniszczone i wypadajace wlosy

Wypadające włosy to naturalny proces, ponieważ włos na naszej głowie żyje średnio od 2 do 8 lat, rosnąc od kilku milimetrów do jednego centymetra na miesiąc. Wypadanie włosów poprzedzone jest wyrastaniem nowego włosa. Każdego dnia tracimy ich średnio około Ważne jest, aby kontrolować ilość wypadających włosów , a w przypadku nadmiernego wypadania włosów podjąć odpowiednie działanie. Wypadanie włosów może być spowodowane wieloma czynnikami, w tym skłonnością genetyczną czy zaburzeniami hormonalnymi.

Domowe maseczki na włosy - 6 przepisów, które uratują twoje włosy

Wysoka temperatura, promienie słoneczne, słona morska woda i wiele innych czynników powodują ich tragiczny stan. Ciemne włosy za sprawą dużej ilości melaniny są odporniejsze na działanie promieni słonecznych, ale mimo to zauważyłam, że moje włosy straciły blask i zaczynają się łamać. Włosy po lecie wymagają regeneracji. Co zrobić, aby zapomnieć o wysuszonych, czesanych letnim wiatrem włosach i spokojnie przygotować je na kolejną porę roku?

Superfoods

JAK URATOWAŁAM ZNISZCZONE WŁOSY ? ZDJĘCIA/ PIELĘGNACJA/ KERATYNA

Na zniszczone włosy, które straciły połysk i na rozdwojone końcówki. Na włosy farbowane, puszące się, osłabione i przesuszone. Wypróbuj domowe maseczki na włosy! Na włosy farbowane , puszące się, osłabione i przesuszone.

domowa maseczka na zniszczone i wypadajace wlosy

Domowe maseczki na włosy będą Twoim wielkim sprzymierzeńcem, jeśli farbujesz włosy, prostujesz je, kręcisz bądź masz w zwyczaju używać chemicznych środków pielęgnacyjnych. Wszystko to bowiem niszczy włosy, przesusza je, a przede wszystkim negatywnie wpływa na ich kondycję. Z czasem zauważysz, że włosy są łamliwe, tracą blask i wypadają. Znacznie pogorszy się także ich wygląd. Na szczęście istnieją domowe maseczki, które wykonasz szybko, łatwo i małym kosztem. Koniecznie je wypróbuj! Co najważniejsze, powinnaś przyzwyczaić się dbać o swoje włosy tak bardzo jak to możliwe. Najlepiej jest nie myć ich codziennie, ponieważ ich naturalne pH może ulec naruszeniu, osłabiając ich strukturę. Konieczne jest także, aby możliwie często podcinać końcówki i nie używać suszarki zbyt często.

Komentarze

Skutecznym kosmetykiem uzupełniającym codzienną pielęgnację twarzy jest maseczka.

Na zniszczone włosy, które straciły połysk i na rozdwojone końcówki.

Jajka przydają się nie tylko w kuchni.

Zostaw swoją myśl