Domowe metody na porost wlosow

domowe metody na porost wlosow

Co pomaga na szybszy porost włosów? Wciel w życie 5 nawyków, dzięki którym poprawisz stan swojej fryzury! Stres, wysokie temperatury lub częste eksperymentowanie z fryzurą. To jedne z wielu czynników, które niekorzystnie wpływają na włosy!

Tag: Jak przyspieszyć porost włosów domowe sposoby

Po co marnować czas i pieniądze na tysiące drogich zabiegów w salonach kosmetycznych, gdy masz wiele skutecznych specyfików w domu, a nawet o tym nie wiesz. Te domowe środki są tanie i nie wywołują żadnych skutków ubocznych.

Natrafiłam na twój blog na początku grudnia i od tego czasu: robię maski z drożdży, używam olejków, wcierek, zmieniłam wszystkie szampony i odżywki, codziennie piję drożdże, od 10 dni 50 gram dziennie oraz masuję skalp. Efekt: włosy błyszczące, puszyste od początku grudnia urosły mi 4cm! Różnice widać kolosalną bo mam bardzo krótkie włosy, a zachciało mi się zapuszczać.

Włosy uznawane są za atrybut kobiecości, nic więc dziwnego, że większość przedstawicieli płci pięknej marzy o pięknej i gęstej fryzurze. Również mężczyźni zdają sobie sprawę z tego, że zadbane włosy sprawiają, że w oczach kobiet są znacznie bardziej atrakcyjni. Co zatem zrobić, jeśli nasze włosy są dość rzadkie i mają skłonność do łamania się. Jak przyspieszyć ich porost? Oczywiście istnieje kilka sposobów, dzięki którym szybciej osiągniemy zamierzony efekt. Można między innymi stosować szampon na porost włosów lub wypróbować kilka domowych sposobów.

Skrzyp polny! To on wzmacnia, powstrzymuje siwienie, hamuje wypadanie i korzystnie wpływa na porost włosów. Jak przygotować napar? Zapobiegają wypadaniu włosów i przyśpieszają ich porost. To on przyśpiesza porost włosów, może też spowodować przyciemnienie włosów.

Komentarze

Chcesz mieć długie, gęste, piękne włosy, a wciąż jest ich za mało i rosną za wolno?

Każda kobieta pragnie mieć piękne i gęste włosy. Od wielu czynników m.

Zostaw swoją myśl