Dr sante szampon przeciw wypadaniu włosów

dr sante szampon przeciw wypadaniu włosów

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Szampon przeznaczony jest do naturalnej pielęgnacji włosów, zapewnia im zdrowie, siłę oraz skuteczną ochronę przed wypadaniem. Zawarty w składzie aktywny kompleks, zawierający aminokwasy, witaminy, minerały i proteiny, działa na włosy intensywnie od korzeni po ich końce. Szampon Dr. Sante zapewnia regenerację, pobudza wzrost mocnych i zdrowych włosów. Opakowanie starczyło mi na 3 tygodnie, przy myciu włosów średniej długości co drugi dzień.

Dr. Sante, Anti Hair Loss Shampoo Trichogen Complex (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy. Kategoria Włosy {{ counters. Pielęgnacja ciała Dłonie i stopy {{ counters. Rodzaj do włosów suchych i zniszczonych {{ counters.

Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Klient zobowiązany jest do przesłania na piśmie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość wraz z towarem. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów przesyłek.

Strona główna » Wypadanie włosów? Sprawdź serię Dr. Sante Anti Hair Loss! Wypadanie włosów jest problemem dotykającym zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Gęsta, bujna fryzura z lśniącymi kosmkami to marzenie, które czasem może wydawać się nieosiągalnym. Jest wiele przyczyn, z powodu których włosy mogą stawać się coraz słabsze i w końcu wypadać. Jednak nie każdy włos pozostały na szczotce powinien niepokoić.

Indeks: DS Szampon jest przeznaczony do pielęgnacji włosów osłabionych, rzadkich i wypadających. Dzięki ogromnej ilości aminokwasów, witamin, minerałów i substancji odżywczych zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich wzrost, uelastycznia włosy i pomaga je odbudować, a także chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Polecany przy wypadaniu włosów o różnej etiologii.

Komentarze

Linia preparatów kosmetycznych do włosów Anti Hair Loss — naturalna pielęgnacja, zdrowie i siła włosów, skuteczna ochrona przed wypadaniem.

Pierwoje Reszenie Receptury Babuszki Szampon przeciw wypadaniu włosów na zmrożonej wodzie - Receptury Babuszki Babuszka Agafia Szampon przeciw wypadaniu włosów na zmrożonej wodzie ml Wyciąg z łopianu  wchodzący w skład szamponu, odżywia skórę głowy i wzmacnia cebulki włosowe.

Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Zostaw swoją myśl