Ducray neoptide kuracja przeciw wypadaniu włosów opinie

ducray neoptide kuracja przeciw wypadaniu włosów opinie

Płyn przeciw wypadaniu włosów dla kobiet , Ducray Neoptide. Strona główna Zamów leki Strefa marek Ducray Neoptide, płyn przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, 30 ml, 3 butelki - cena Ducray Neoptide, płyn przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, 30 ml, 3 butelki. Odbiór w aptece.

Zobacz podobne produkty

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Wskazania:

Mój sposób na wypadanie włosów!

Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś JavaScript w swojej przeglądarce. W celu usprawnienia funkcjonowania sklepu, używamy technologii plików cookies. Dowiedz się więcej.

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, w tym informacje usunięciu i zamknięciu zobacz tutaj. Zgadzam się. Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania Ducray Neoptide dostarczy Twoim włosom po umyciu wszystko, czego właśnie potrzebują. Kosmetyki Ducray Ducray to marka, która przetrwała próbę czasu, założona przez syna dermatologa Alberta Ducray w latach tych XX wieku w czasach, kiedy kobiety narzekały na konieczność skomplikowanego rozpuszczania twardego mydła przed myciem włosów, ich matowy wygląd i trudne rozczesywanie. Dlatego też pojawienie się gotowego do użytku płynnego szamponu ze wskazaniem dla konkretnego rodzaju włosów było prawdziwym objawieniem i produkt ten szybko znalazł duże grono odbiorców.

Właściwości: Wzrost włosa uzależniony jest od aktywności mieszka włosowego, która odnawia się średnio od 20 do 25 razy w ciągu życia człowieka. U osób z przewlekłym wypadaniem włosów, cykl życia włosa jest krótszy, a w każdym następnym cyklu włosy rosną słabsze i cieńsze. NEOPTIDE Płyn przeciw wypadaniu włosów to jedyna kuracja na rynku, która działa bezpośrednio na mieszek włosowy pobudzając fazę anagenu fazę wzrostu włosa poprzez oddziaływanie na neuromediator - substancję P. W sprayu zastosowano kombinację czterech aminokwasów - tetrapeptyd, których zadanie polega na pobudzaniu cebulki włosa do produkcji komórek oraz wydłużeniu jego fazy wzrostowej. W efekcie zatrzymany zostaje proces nadmiernego wypadania włosów, a wzrost włosów zostaje pobudzony przez poprawę mikrokrążenia skóry głowy.

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Tetrapeptyd, czyli kombinacja 4 aminokwasów, zawarty w kuracji Neopeptide pobudza cebulkę włosa do produkcji komórek i w zamienny sposób wydłuża fazę wzrostu włosa.

Właściwości: Wzrost włosa uzależniony jest od aktywności mieszka włosowego, która odnawia się średnio od 20 do 25 razy w ciągu życia człowieka. U osób z przewlekłym wypadaniem włosów, cykl życia włosa jest krótszy, a w każdym następnym cyklu włosy rosną słabsze i cieńsze.

Zostaw swoją myśl