Duza utrata wlosow

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Strony 1 2 Następna. Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź.

Wypadanie włosów - najważniejsze to ustalić przyczynę

Wypadania włosów to zmora wielu Polek i Polaków. Codziennie gubimy około włosów i to jest całkiem normalne. Na miejscu tego, który wypadł, wyrasta następny. Jeśli jednak straty są większe, warto sprawdzić, co może być przyczyną wypadania włosów.

Kasia od lat zmagała się z problemem nadmiernego wypadania włosów [Powrót Doktora Szczyta]

Wypadanie włosów jest częścią naturalnego cyklu organizm przechodzi do wymiany włosów na skórze głowy. Nie wszystkie włosowych rośnie w tym samym czasie, ale mają cykle wzrostu i okresów odpoczynku, podczas której włosy wypadają. Po tym okresie odpoczynku, pęcherzyk będzie produkować nowych włosów. Codzienne wypadanie włosów jest zupełnie naturalne, ale musi nagle nadmierne wypadanie włosów, które mają być badane. Po wykryciu nagłej utraty włosów, natychmiast udać się do lekarza. Jeśli powodem tej decyzji jest złapany i traktowane w czasie, twój utrata włosów może być kontrolowana przez zmianę stylu życia i leki.

Miło Cię widzieć : Będę trzymać kciuki za finasterydy i mam nadzieję, że za jakiś czas wpadniesz tu i napiszesz o wspaniałych efektach ;. Sama walczę od lata z wypadaniem. Ciągle z nadzieja, oby nie złudną, że może wygram. Życzę gęstej czupryny :]. Być może odstawię hormony na miesiąc lub dłużej już niedługo i jestem przerażona wizją totalnego wyłysienia i trądziku : Odstawienie minoxidylu u mnie nie dawało efektu wzmożonego wypadania, ale obecnie używam go nieregularnie od ok 3 lat, więc trudno powiedzieć jak będzie ;. Ja zaglądałam raz na jakiś czas, bo przeczytałam całego bloga mimo, że do tej pory nie komentowałam. Sama walczę z wypadaniem od 2 lat. Przeszłam już wszystkie witaminy, suplementy, wcierki itp. Mam stwierdzone łojotokowe wypadanie włosów, więc robię peelingi, używam specjalnych szamponów, byłam nawet mezoterapii osoczem, a włosów mam obecnie tak mało, że wstyd.

Miliony ludzi na całym świecie doświadczają problemu utraty włosów. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, podobnie jak sposobów leczenia tego schorzenia. Najważniejszymi działaniami są właściwe zdiagnozowanie przyczyny problemu i szybkie podjęcie spersonalizowanego leczenia. Do postawienia diagnozy konieczne są przeprowadzenie szczegółowego wywiadu medycznego, trichoskopii, analiza aktualnych badań morfologicznych. Nadmierne wypadanie włosów jest bardzo często efektem poważnych zaburzeń wewnątrzustrojowych czy niedoborów, dlatego tego problemu nie należy bagatelizować.

Komentarze

Menopauza to bardzo trudny okres w życiu kobiety.

Dobra kondycja i stan włosów świadczą o zdrowiu całego organizmu.

Zarejestruj się Zaloguj się. Sennik Największa sennik internetowy w Polsce.

Zostaw swoją myśl