Green pharmacy eliksir ziołowy do włosów wzmacniający przeciw wypadaniu opinie

green pharmacy eliksir ziołowy do włosów wzmacniający przeciw wypadaniu opinie

Naturalny preparat ziołowy oparty na recepturach ze starych ksiąg zielarskich. Wzmacnia włosy i odżywia cebulki. Nie obciąża, nie skleja.

Green Pharmacy, eliksir ziołowy do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu, 250 ml

Nie pamiętasz hasła? Zaloguj się! Zdarza się najlepszym. Już pamiętam!

Jak Poradziłam Sobie z Wypadaniem Włosów/ PannaNaturalna91

Chciałam Wam dziś przedstawić ziołowy eliksir od Green Pharmacy. Jest to dosyć ciekawa wcierka, ponieważ jest bezalkoholowa, ma dużo przyjaznych ziółek i jest bardzo tania. Tym razem zacznę od składu, jest dosyć przyjazny, choć można się trochę czegoś przyczepić.

Łubin wąskolistny, skrzyp polny, owoce kasztanowca, łopian. Naturalny preparat ziołowy wyprodukowany w oparciu o receptury ze starych ksiąg zielarskich. Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir wzmacnia mieszki włosowe, odbudowuje rdzeń włosa, poprawia jego stan u nasady i na końcówkach. Wzmacnia włosy, dając im siłę niezbędną do dalszego wzrostu. Efektem regularnego stosowania są gęste, zdrowe, pełne blasku włosy. Sposób użycia: Spryskać umyte, wilgotne włosy, wetrzeć eliksir w ich nasadę, nie spłukiwać.

Naturalny preparat ziołowy oparty na recepturach ze starych ksiąg zielarskich. Wzmacnia włosy i odżywia cebulki. Nie obciąża, nie skleja. Ekstrakty łubinu wąskolistnego, skrzypu polnego, kasztanowca, łopianu większego i proteiny sojowe łagodzą wypadanie, dają włosom witalność od nasady aż po końce, by były zdrowe, gęste, elastyczne i pełne blasku. Strona główna Zamów leki Strefa marek Green Pharmacy, eliksir ziołowy do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu, ml - cena 6. Green Pharmacy, eliksir ziołowy do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu, ml.

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ziołowy eliksir do włosów z łubinem wąskolistnym, skrzypem polnym, owocem kasztanowca, łopianem.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

Zostaw swoją myśl