Head and shoulders przeciw wypadaniu włosów opinie

head and shoulders przeciw wypadaniu włosów opinie

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Formuła Actizinc nie tylko skutecznie zwalcza przyczynę łupieżu, ale także ogranicza wypadanie włosów, spowodowane ich łamliwością. Zapach skomponowany specjalnie dla kobiet. Delikatna formuła szamponu przeciwłupieżowego o zrównoważonym pH, sprawia, że jest on odpowiedni do codziennego stosowania. Odkąd pamietam używam tylko tego szamponu, każda próba zmiany na inny inna marka kończyła się tym samym, czyli łupieżem i swędzeniem skory głowy.

Head & Shoulders Repair & Care Szampon

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Formuła Actizinc nie tylko skutecznie zwalcza przyczynę łupieżu, ale także ogranicza wypadanie włosów, spowodowane ich łamliwością.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Po trzech tygodniach stosowania moje włosy nie przestały wypadać całkowicie, ale zmniejszyła się częstotliwość i ilość. Mogę polecić ten szampon.

wcierka na porost włosów

Twoja recenzja została przesłana. Zostanie opublikowana w ciągu kolejnych 72 godzin. Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin. Czy ta recenzja była pomocna? Tak lub. Przepraszamy, ale nie możemy zaakceptować Twoich wiadomości ani Twoich danych osobowych, ponieważ nie spełniasz warunków korzystania z naszej strony.

Komentarze

Pierwszy raz na Wizaż Zarejestruj się.

Zostaw swoją myśl