Henna na wypadajace wlosy

henna na wypadajace wlosy

Czy któraś z Was miała silne wypadanie włosów,które wychodziły wręcz garsciami,przez co zaczęła łysieć i straciła połowe włosów? Może znacie jakieś skuteczne terapie,preparaty lub inne porady aby przestały wypadać i w miejscach gdzie wypadły spowrotem zaczęły odrastać,a może znacie przyczyny wypadania włosów? Dzielcie się wszystkim co wiecie na ten temat. To może być stres, łysienie, niedobór witamin. Wszystko i nic. Ale zgłoś się do dermatologa, jeżeli nie chcesz zostać łysa.

Co na wypadające włosy

Wypadanie włosów to dla wielu osób ogromny problem. Przeżywają to bardzo szczególnie kobiety. Mężczyzn martwi on rzadziej, ponieważ łysienie to typowa męska przypadłość i zdarzyć się może w każdym wieku.

Wypadające włosy mogą mieć różne przyczyny, tak samo różne mogą być sposoby na radzenie sobie z tym problemem. Podstawowy podział przyczyn to wewnętrzne i zewnętrzne. Do przyczyn wewnętrznych zaliczyć można niedobory makro- i mikroelementów, zaburzenia hormonalne, choroby autoimmunologiczne, choroby tarczycy, grzybice, zakażenia bakteryjne.

henna na wypadajace wlosy

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Juz jestem prawie łysa, włosy nadal wypadają mimo uzywania wielu specyfików w tym szamponu Neril, toniku Neril, miałam czerwony Vichy, jestem w połowie drugiego opakowania skrzypowity. Jestem załamana:. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek. Podgląd Opublikuj. Rozwiń dyskusję.

T ematem dzisiejszego wpisu są wcierki na wypadanie i porost włosów , o których mówię w moim najnowszym filmie na YT. Zapraszam do obejrzenia filmu, powinno się nawet udać jednoczesne czytanie i słuchanie, ponieważ w filmie mówię o wcierkach, które opisałam poniżej. Oznaczenia: składnik nawilżający , ekstrakt roślinny , inny ciekawy składnik. Mój komentarz: Oczywiście Jantar to jeden z moich ulubieńców, co widać chociażby po liczbie wpisów i filmów na jego temat.

Komentarze

Jak nałożyć na włosy hennę żeby nie zrobić sobie krzywdy? Pasta hennowa to szorstkie, ciężkie błoto.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Do henny osobiście odżywek nie dodaje.

Zostaw swoją myśl