Ile po chemii wypadaja wlosy

ile po chemii wypadaja wlosy

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Forum Zdrowie Nowotwory-damy radę! Po trzecim wlewie wlosy byly jeszcze w bardzo dobrym stanie, wiec Mama postanowila je ufarbowac. Kilka dni pozniej umyla glowe i wlosy zaczely wychodzic wrecz garsciami.

Dlaczego jednym kobietom po chemioterapii włosy wypadają, a drugim nie?

Osobom poddającym się chemioterapii trudno jest budować poczucie własnej wartości. Już samo słowo wywołuje dreszcz, a co dopiero fakt wystąpienia choroby nowotworowej. Nieraz brakuje fachowej wiedzy na temat leczenia, a terminologia onkologiczna dodatkowo budzi poczucie lęku.

1. Przyczyny wypadania włosów po chemioterapii

Środek na wypadanie włosów dla pacjentów po chemioterapii i nie door.locWO?!!!!

Sama jestem po agresywnej chemioterapi i mam problem z wlosami. Ale po 6 tygodniach zaczely odrastac,tak jak mowil lekarz. Słyszałam o szamponie do włosow dr. Volff o nazwie Plantur- jeszcze nie stosowalam ale juz zamowilam. Jeśli chodzi o chemioterapię to przyjdzie taki moment, kiedy te włosy po prostu zasypują głowę, tak jak w ciągu kilku dni wypadły, tak dosłownie z dnia na dzień będzie duża różnica. Jeśli chodzi o pielęgnację, to początkowo nie warto pchać w nie chemii i zaleca się naturalne i delikatne kosmetyki np.

babcia agafia serum na porost wlosow

Gojka11 1 godzinę temu. IZZ 75 6 lat temu. Karolcia 32 1 rok temu. Anna Dobroś 23 1 rok temu. Maryska1 17 1 rok temu. Nevia84 13 2 lata temu. Gusia 13 3 lata temu. Vaddy 9 3 lata temu. Przemo 7 4 lata temu.

U mojej siostry wykryto niedawno raka piersi, będzie musiała przejść chemioterapię. Bardzo boi się o swoje życie i zdrowie, ale dodatkowo dołuje ją banalna, ale dla nas kobiet jednak istotna rzecz — utrata włosów. Czy przy chemioterapii zawsze wypadają włosy? Czy jest szansa, że tak się nie stanie?

Komentarze

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta?

Masz problem z nadmiernym wypadaniem włosów? Twoje włosy są matowe, pozbawione blasku i witalności?

Zostaw swoją myśl