Jak stosować olejek rycynowy na wypadające włosy

jak stosować olejek rycynowy na wypadające włosy

Zobacz jak stosować olejek rycynowy na włosy, brwi i rzęsy! Każda kobieta stara się jak najlepiej dbać o swoje brwi, rzęsy i włosy. Coraz częściej używany jest do tego olejek rycynowy, który doskonale pogrubia włoski i sprawia, że stają się piękniejsze. Włosy słabe i wypadające: kilka kropelek olejku zakrop na skórę głowy i delikatnie wmasuj. Pozostaw na 2 — 3 godziny, a najlepiej na całą noc. Następnie umyj włosy delikatnym szamponem.

Olejek rycynowy na lśniące i gęste włosy - czy to działa?

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź. Witam wszystkich i od razu na wstępie proszę o pomoc.

Trudno się to zmywało ale przy dłuższym stosowaniu efekty były widoczne. Muszę kiedyś wypróbować :. Nie ciągnie mnie jakoś do tego olejku, mam z nim trochę złe wspomnienia wyrywanie włosów,etc. Już po 2 miesiącach widziałam znaczną różnicę były bardziej błyszczące i lepiej się układały. Swojego czasu wcierałam olejek rycynowy w skalp, a teraz mam od niego przerwę. Służy mi do smarowania brwi i rzęs :.

herbal essences przeciw wypadaniu włosów

Olejek rycynowy wzmacnia włosy , przyspiesza ich porost, zwiększa elastyczność, zapobiega łamaniu i wypadaniu. Może stanowić składnik maseczki, można też używać go do olejowania włosów. Olej rycynowy poprawia wygląd włosów oraz oczyszcza skórę głowy. Olejek rycynowy zawiera witaminy A i E oraz kwasy tłuszczowe omega. To przede wszystkim tym substancjom zawdzięcza swój odżywczy wpływ na włosy. Olejek rycynowy wygładza je, regeneruje i wzmacnia.

Komentarze

Kochają go wszystkie włosomaniaczki — jest tani, wydajny i wyjątkowo skuteczny. To od niego wiele kobiet rozpoczyna swoją przygodę z olejowaniem włosów.

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!!

Zostaw swoją myśl