Jantar ampułki przeciw wypadaniu włosów

jantar ampułki przeciw wypadaniu włosów

Wyślij   lub  Anuluj. Do przechowalni. Więcej szczegółów.

FARMONA JANTAR AMPUŁKI ODŻYWKA WCIERKA DO WŁOSÓW

Krople żołądkowe do włosów? Nigdy bym na to nie wpadła, ale z chęcią wypróbuję :. Wiele razy miałam je już w rękach, ale ostatecznie nie kupiłam.

Kuracja wzmacniająca w ampułkach przeciw wypadaniu włosów. Wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ich wypadanie oraz stymuluje wzrost włosów, przywracając im pożądaną grubość i objętość. Radical to prawdziwy przełom w walce z wypadaniem włosów.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Kuracja w ampułkach Jantar do włosów bardzo zniszczonych i słabych zawiera wyciąg z bursztynu oraz wyjątkowe składniki odżywcze, dzięki czemu wzmacnia i odżywia włosy. Spektakularne efekty gwarantuje tradycyjna receptura o wyjątkowej skuteczności działania. Wyciąg z bursztynu - pielęgnuje i wzmacnia strukturę włosów, poprawiając ich kondycję -proteiny jedwabiu - nadają włosom elastyczność, miękkość i połysk -glukoza oraz witaminy A, E i F - nawilżają, intensywnie odżywiają i wzmacniają włosy -kompleks AHA - delikatnie złuszcza naskórek, ułatwiając wnikanie substancjom aktywnym -Trichogen®- stymuluje wzrost i przedłuża cykl życia włosa. Działa, nie obciąża włosów. Oczywiście jak każde produkty do włosów wymagają cierpliwości.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Receptura odżywki do włosów i skóry głowy Jantar uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia.

Komentarze

Nawet nie wiedziałam, że Jantar występuje również w postaci ampułek!

T ematem dzisiejszego wpisu są wcierki na wypadanie i porost włosów , o których mówię w moim najnowszym filmie na YT.

Zostaw swoją myśl