Kerastase kuracja przeciw wypadaniu włosów

kerastase kuracja przeciw wypadaniu włosów

Kerastase Aminexil GL to udowodniona skuteczność w zapobieganiue wypadaniu włosów. Wzbogacony o Ramnozę, która jest cukrem roślinnym charakteryzującym się wyjątkowym działaniem przeciwko starzeniu się skóry. Szczególnie zaleca się przeprowadzanie kuracji w okresach wzmożonego wypadania włosów wiosną i jesienią przez minimum 6 do 8 tygodni. Aplikować na włosy suche lub lekko podsuszone. Nałożyć całą zawartość ampułki pasmo po paśmie, kropla po kropli, wmasowując u nasady włosów.

KERASTASE AMINEXIL przeciw wypadaniu 10 x 6ml

Ampułki Aminexil GL to skuteczna kuracja, która przeciwdziała okresowemu lub stałemu wypadaniu włosów. Proces wypadania włosów zostaje zahamowany, włosy stają się gęstsze i bardziej witalne, a skóra głowy ukojona.

Cechy produktu

10 SPOSOBÓW NA WYPADANIE I ODRASTANIE WŁOSÓW!

Formuła kuracji na wypadanie włosów Aminexil GL Kérastase ułatwia rozprowadzenie produktu na skórze głowy. Zaraz po jego nałożeniu można przejść do tradycyjnej stylizacji włosów, bez konieczności spłukiwania produktu. Ampułki Aminexil GL Kérastase są dedykowane osobom z problemem wypadających włosów.

siemie lniane na porost wlosow

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Pielęgnacja nutrienergizująca w sprayu przeciw wypadaniu włosów, do codziennego stosowania. Pomaga stymulować naturalny wzrost włókna włosowego. Utrzymuje gęstość włosów mających tendencję do utraty grubości. Dostarcza energii i składników odżywczych niezbędnych do stymulowania produkcji włosów. Kosmetyk zawiera Aminexil, który poprawia umocowanie włosa zapobiegając stwardnieniu pochewki kolagenowej, Witaminę PP, Argininę, Gluco-Lipid.

Kerastase Aminexil GL to udowodniona skuteczność w zapobieganiue wypadaniu włosów. Wzbogacony o Ramnozę, która jest cukrem roślinnym charakteryzującym się wyjątkowym działaniem przeciwko starzeniu się skóry. Szczególnie zaleca się przeprowadzanie kuracji w okresach wzmożonego wypadania włosów wiosną i jesienią przez minimum 6 do 8 tygodni. Aplikować na włosy suche lub lekko podsuszone.

Komentarze

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem.

Czy Twoje włosy są zniszczone i przesuszone? Czy zauważasz, że są matowe, pozbawione blasku, witalności i chropowate?

Zostaw swoją myśl