Klinika wypadania włosów katowice

klinika wypadania włosów katowice

Na samym początku doświadczony specjalista od włosów wykonuje diagnostyczne badanie trychologiczne, dzięki któremu można poznać przyczyny problemu, a następnie wybrać właściwe i skuteczne sposoby na wypadanie włosów. Trichoskopia odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu komputerowego, w który wyposażony jest nasz gabinet trychologiczny. Nieinwazjyne badanie umożliwia ocenę kondycji włosów, dzięki czemu lekarz trycholog może wybrać odpowiednią terapię. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich, którzy szukają dobrego i doświadczonego lekarza od wypadania włosów. Jesteśmy pewni, że z pomocą naszego trychologa raz na zawsze zapomnisz o swoich problemach z włosami. Dobry lekarz od włosów pomoże Ci uporać się z łysieniem, łupieżem, łuszczycą, jak i grzybicą skóry głowy.

Badanie trychologiczne – sposoby na wypadanie włosów

Prywatny Szpital Weiss Klinik jest jedną z najnowocześniejszych polskich klinik okulistycznych. Nasze gabinety są znakomicie wyposażone - do zaawansowanych sprzętów, jakie posiadamy, należy m.

Utrata od 50 do włosów dziennie to absolutnie naturalny proces. Problem pojawia się jeśli zauważymy, że nasze włosy stały się cieńsze, przedziałek poszerza się lub, co gorsza, na skórze głowy pojawiają się widoczne przerzedzenia. Na nadmierną utratę włosów prowadzącą do rozpoczęcia procesu łysienia może mieć wpływ kilka kwestii.

klinika wypadania włosów katowice

Znajdziecie Państwo tutaj szereg prakytycznych porad i informacji na temat przyczyn nadmiernego wypadania włosów oraz chorób dotykających skórę głowy. Za pośrednictwem naszego portalu możecie Państwo szybko i wygodnie umówić się na wizytę ze specjalistą trychologiem w jednym z klikudziesięciu polskich miast. Dzięki współpracy z doświadczonymi trychologami, lekarzami dermatologami, endokrynologami, biotechnologami, a także psychologami czy dietetykami, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zwalczać objawy:. Dopasowujemy najlepsze środki farmaceutyczne, w tym silne preparaty hamujące łysienie i przyspieszające porost włosów pochodzące z najlepszych laboratoriów włoskich oraz hiszpańskich. Analiza stanu skóry głowy, badania hormonalne oraz genetyczne pozwolą nam skutecznie zadbać o piękne fryzury naszych Pacjentów. Oprócz leczenia oferujemy również metody niechirurgicznego zagęszczania fryzur, niewymagające noszenia peruki. Są to metody zapewniające naturalny wygląd i dobre samopoczucie przez cały czas. Zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami działającymi na terenie całego kraju.

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Jestem tutaj żeby Ci pomóc. Pomagam ratować wypadające włosy i walczę z wszelkimi problemami skóry głowy. Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku kosmetologia.

Komentarze

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów.

Konsultacja trychologiczna jest bardzo ważnym elementem w pracy trychologa, pozwoli zebrać informacje o pacjencie i obrać kierunek leczenia. Trycholog ocenia wszystkie przyczyny, które mogą spowodować problemy z włosami i skórą głowy, skieruje na ewentualne badania laboratoryjne  jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Zostaw swoją myśl