Klinika wypadania włosów kraków

klinika wypadania włosów kraków

Oto miejsce, w którym piękne i zdrowe włosy są dla nas najważniejsze. Wiemy o nich wszystko. Sprawdź innowacyjne metody leczenia łysienia i wypadania włosów w SecondHair Clinic i ciesz się pełnią piękna swoich nowych włosów. Odkryj SecondHair Clinic.

Przeszczep włosów S.A.F.E.R.

Genetycznie uwarunkowane łysienie teraz to nie wyrok! Simone Trichology solutions for all hair problems Skuteczność potwierdzona w 14 krajach świata. Łysienie, wypadanie włosów, łupież, łuszczyca, łojotok… Umów się na wizytę do salonu firmowego. Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym PRP w technologii Angel to najbardziej efektywny zabieg w leczeniu łysienia typu męskiego i żeńskiego oraz biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Przeszczep włosów jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na uzupełnieniu ubytków włosów w miejscach, które uległy całkowitemu wyłysieniu, lub w których owłosienie uległo przerzedzeniu. Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation jest wysokiej jakości urządzeniem, umożliwiającym szybką i mało inwazyjną transplantację włosów. Urządzenie umożliwia pobranie i przeszczep graftu, czyli kępki włosów zazwyczaj włosy. Ryzyko uszkodzenia pobranych mieszków włosowych oraz mieszków sąsiadujących jest minimalne.

woda brzozowa na wypadanie włosów

Klinika powstała z myślą, by służyć pomocą osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju choroby skóry głowy i włosów. W szczególności specjalizujemy się w problematyce związanej z zatrzymaniem procesu wypadania włosów i dobieramy indywidualne terapie prowadzące do odrostu nowych. Prowadzimy najskuteczniejsze terapie na wypadanie włosów, aby pomóc im wrócić do formy. Nasz trycholog przeprowadza dokładną analizę stanu skóry głowy oraz cebulek włosowych, a także pomaga w dobraniu odpowiedniego sposobu likwidacji problemu w postaci łupieżu, łuszczycy czy wypadania włosów. Dla osób pragnących pozbyć się na zawsze nadmiernego owłosienia oferujemy również usługę depilacja laserem najskuteczniejszym laserem medycznym LightSheer DUET. Skip to content. Wypadanie włosów Klinika powstała z myślą, by służyć pomocą osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju choroby skóry głowy i włosów.

Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwolą Ci odzyskać zdrowe i piękne włosy! Gabinet trychologiczny Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie specjalizuje się w leczeniu oraz pielęgnacji problemów skóry głowy i włosów oferując szereg usług z zakresu trychologii medycznej, trychologii kosmetycznej oraz chirurgii. Nasi specjaliści Trycholog — kosmetolog, Trycholog — dermatolog, endokrynolog, dietetyk oraz chirurg pomogą Wam odzyskać zdrowe i piękne włosy. Jeśli borykacie się Państwo z problemami takimi jak: wypadanie włosów, łysienie, łupież, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry głowy, atopowe zapalenie skóry głowy, sucha skóra głowy lub zniszczone włosy zapraszamy na wizytę do Trychologa w Krakowie.

Komentarze

Katarzyna Figura Aktorka.

Genetycznie uwarunkowane łysienie teraz to nie wyrok! Simone Trichology solutions for all hair problems Skuteczność potwierdzona w 14 krajach świata.

Trycholog przyjmujący w naszej klinice w Krakowie to specjalista z wieloletnim doświadczeniem trychologicznym.

Zostaw swoją myśl