Krople żołądkowe jako wcierka na porost włosów i wzmocnienie cebulek

krople żołądkowe jako wcierka na porost włosów i wzmocnienie cebulek

Każda z nas marzy o pięknych, gęstych, a przede wszystkim zdrowych włosach. Niestety przywilej posiadania bujnej czupryny nie jest przynależny do każdej z nas. Osobiście stosowałam już chyba wszystko i co? No za bardzo to chyba NIC. Nigdy nie miałam problemu z wypadaniem włosów, one po prostu z natury są rzadkie i cienkie, a w niektórych miejscach jakoś ich mniej.

Inne przydatne AGA. Dodała Agnieszka Fabich Obserwuj.

Przeczytałam i jestem w szoku bardzo pozytywnym i zaczne stosowac : pozdrawiam dam znac o rezultatach. A myślałam, że po daktarinie i maści końskiej nic mnie już nie zaskoczy Ja po końskiej masci miałam uczulenie wysypka na skroniach , a szkoda, bo niektórym daje fajne efekty. Nie wszystko dla wszystkich niestety U mnie maść końska rozgrzewająca genialnie łagodzi skórę głowy, a wszystko co na alkoholu podrażnia głowę, nawet, jeżeli jego zawartość jest znikoma :. Super wpis nie pomyślałabym nawet że krople żołądkowe mogą pomóc włosom zostaje tylko wypróbować ;.

Are you sure you want to report this post for? Previous Next Back. Published: June 07, Jakiś czas temu robiłam mały przegląd mojej domowej apteczki, sprawdzając czego w niej brakuje i jakie leki są już po dacie ważności. Natknęłam się na buteleczkę kropli żołądkowych i z ciekawości rzuciłam okiem na skład. Pomyślałam, że to dosyć ciekawa mieszanka do wcierania w skórę głowy, a z racji tego, że skończyła się moja wcierka z czarnej rzepy, to postanowiłam poeksperymentować z kroplami. To był strzał w dziesiątkę! O tym w dalszej części dzisiejszego wpisu.

K rople żołądkowe jako wcierka? Brzmi dziwnie, a jednak! W tematyce pielęgnacji włosów nie ma ograniczeń, a źródła inspiracji do nowych metod można znaleźć wszędzie. Do napisania wpisu o kroplach żołądkowych, stosowanych na skórę głowy, zainspirowały mnie Wasze pytania na snapie, kanale i facebooku. Szał na krople żołądkowe rozpoczął się po wpisie Kosmetycznej Hedonistki , w którym określiła ona ten produkt jako swój hit na porost włosów i wzmocnienie cebulek. Nie udało mi się powstrzymać tego skojarzenia i  wydaje mi się, że te dwa produkty można ze sobą zestawić.

Komentarze

Krople żołądkowe na włosy — jakie są efekty?

Przeczytałam i jestem w szoku bardzo pozytywnym i zaczne stosowac : pozdrawiam dam znac o rezultatach. A myślałam, że po daktarinie i maści końskiej nic mnie już nie zaskoczy

Zostaw swoją myśl