La roche posay kerium anti-chute intensywna kuracja hamująca wypadanie włosów

la roche posay kerium anti-chute intensywna kuracja hamująca wypadanie włosów

Kerium od La Roche-Posay dla zdrowszych, bardziej odpornych i gęstszych włosów. Intensywna kuracja dla kobiet i mężczyzn przeciw zaawansowanemu wypadaniu łączy moc dwóch aktywnych składników zanurzonych w starannie wyselekcjonowanej formule dla zahamowania reakcji łańcuchowej. Madekasozyd wnika w strukturę włosa, by redukować mikropodrażnienia niszczące cebulkę włosa i będące najczęstszą przyczyną ich wypadania, a Aminexil działa w jego wnętrzu, by poprawić mocowanie korzenia w skórze. Kerium Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów to intensywna kuracja, której spektakularne efekty pojawiają się już po 6 tygodniach. Przeznaczona do codziennego stosowania. Po wyborze odpowiedniej końcówki w zależności od długości włosów , niewielką ilość preparatu zaaplikować na skórę głowy 12 apliakcji Zaleca się stosować na oczyszczone i wysuszone ręcznikiem włosy.

La Roche-Posay kerium intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów 125 ml

Grzybowska Dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora, a w szczególności przesyłania newslettera na podany adres e-mail. Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny w naszej ofercie.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Kerium to intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów. Odżywia włosy, stymuluje wzrost włosa, dodaje włosom objętości i poprawia odporność. Skuteczność dowiedziona po 6 tygodniach w badanich klinicznych. Wskazania uporczywe wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn. Hamuje wypadanie włosów dzięki połączeniu składników aktywnych: - Madekasozyd - redukuje mikronaprężenia, które wpływają negatywnie na cebulkę włosa.

Kupiłam w zielarni naturalny szampon z 17 syberyjskich ziół i nawet fajnie działa lub maseczki w WAX. Szampon z 17 syberyjskich ziół? To chyba chodzi ci o szampon babki Agafii. Ja osobiście go sprawdziłam i stwierdzam, że jest do niczego niestety! Pomimo tego cudownego zielarskiego składu! U mnie ten problem też się pojawił. Sądziłam, że chwilę powypadają i w końcu przestaną. Jak na razie jestem zirytowana ilością włosów, które znajdują się niemal wszędzie i ciągle je z córki usuwam. Może znajdę coś co je zatrzyma na głowie

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Kerium to intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów.

Kerium od La Roche-Posay dla zdrowszych, bardziej odpornych i gęstszych włosów. Intensywna kuracja dla kobiet i mężczyzn przeciw zaawansowanemu wypadaniu łączy moc dwóch aktywnych składników zanurzonych w starannie wyselekcjonowanej formule dla zahamowania reakcji łańcuchowej.

Zostaw swoją myśl