La roche posay przeciw wypadaniu włosów opinie

la roche posay przeciw wypadaniu włosów opinie

Pozytywne Neutralne 0. Negatywne 1. E-sklepy Wybierz kategorię. Produkty Wybierz kategorię.

KERIUM intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów

Producent: La Roche-Posay. Grzybowska 62 00 - Warszawa. Innowacja w linii La Roche-Posay. Kerium to szampon stworzony do walki z nawet zaawansowanym procesem wypadania włosów.

WŁOSY PO CHEMIOTERAPII - PIELĘGNACJA II PS Vlogs

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Kerium to intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów. Odżywia włosy, stymuluje wzrost włosa, dodaje włosom objętości i poprawia odporność. Skuteczność dowiedziona po 6 tygodniach w badanich klinicznych. Wskazania uporczywe wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn.

la roche posay przeciw wypadaniu włosów opinie

Kerium Szampon przeciw wypadaniu włosów od La Roche-Posay skutecznie przerywa cykl nadmiernej utraty włosów, a przy tym jest przystosowany nawet do częstego stosowania. Produkt dobrze wspiera inne kuracje zapobiegające wypadaniu włosów. Szampon dodaje włosom objętości, zagęszcza je oraz poprawia ogólną kondycję, dzięki czemu są zdrowsze i odporniejsze na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Mogą go stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Już podczas pierwszego mycia zauważyłam że rzeczywiście włosy nie wypadają,zobaczymy jak będzie dalej. Oświadczam że zapoznałem się z regulaminem serwisu oraz poiltyką prywatności i akceptuję ich treść obowiązkowe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z prowadzeniem serwisu Skąpiec.

Grzybowska Dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora, a w szczególności przesyłania newslettera na podany adres e-mail. Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny w naszej ofercie. Obsługa JavaScript w Twojej przeglądarcce została wyłączona. Włącz ją, aby korzystać ze wszystkich funkcji i możliwości witryny. Znajdź sklep.

Komentarze

Grzybowska

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem.

Zostaw swoją myśl