Lekarz od wypadania włosów

lekarz od wypadania włosów

Na samym początku doświadczony specjalista od włosów wykonuje diagnostyczne badanie trychologiczne, dzięki któremu można poznać przyczyny problemu, a następnie wybrać właściwe i skuteczne sposoby na wypadanie włosów. Trichoskopia odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu komputerowego, w który wyposażony jest nasz gabinet trychologiczny. Nieinwazjyne badanie umożliwia ocenę kondycji włosów, dzięki czemu lekarz trycholog może wybrać odpowiednią terapię. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich, którzy szukają dobrego i doświadczonego lekarza od wypadania włosów.

Jak wygląda wizyta u trychologa? Diagnostyka i leczenie skóry głowy oraz włosów

Choroby włosów są jedną z częstszych przyczyn wizyt u dermatologa. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, dlatego bardzo istotnym elementem badania lekarskiego jest szczegółowo przeprowadzony wywiad z pacjentem. Utrata włosów może być efektem przebytej choroby, stresu, niedokrwistości z niedoboru żelaza, nieodpowiedniej diety, przyjmowania niektórych leków np.

Zapytaj lekarza

Wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn

Kim jest trycholog i kiedy warto się do niego udać? Jeśli borykasz się z problemem wypadania włosów, wizyta u specjalisty od zmian na skórze głowy i nadmiernego wypadania włosów może okazać się najlepszym wyjściem. Trycholog nie jest lekarzem, jest specjalistą zajmującym się tylko i wyłącznie skórą głowy oraz włosami. To co różni go od lekarza, np. Zadaniem trychologa jest dokładna analiza stanu skóry głowy, cebulek włosów, schorzeń związanych ze skórą głowy jak np. Trychologa warto odwiedzić, gdy zaobserwujemy zmiany na skórze głowy np.

W klinice Hair Medica trychologami są wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści zajmujący się problemami włosów i skóry głowy. Właśnie tutaj znajdziesz najlepszych specjalistów od włosów w stolicy. Specjalista z zakresu problemów włosów i skóry głowy. Absolwentka Collegium Medicum M. Poniżej możesz dokonać rezerwacji online u Trychologa w Warszawie. Umów się na bezpłatną wizytę w Warszawie. Do końca grudnia  wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy. Możesz skorzystać z porady specjalisty rezerwując wizytę online lub telefonicznie. Martyna Kulesza.

Moje włosy zawsze były cienkie, może nie były nie wiadomo jak gęste, ale i tak nie mogłam narzekać. Moje problemy zaczęły się w wieku 18 lat dziś mam 23 , w klasie maturalnej - jestem osobą bardzo nerwową i pod wpływem stresu związanego z maturą straciłam bardzo dużo na wadze, można śmiało powiedzieć, że otarłam się o anoreksje , oczy otworzyły mi się dopiero wtedy jak zauważyłam, że na mojej głowie widać prześwity - od razu wybrałam się do lekarza dermatologa , który przepisał mi specjalny szampon do włosów i 2 wcierki, zaczęłam się zdrowo odżywiać i wszystko wróciło do normy. Włosy odrosły i po 2 latach były takie jak wcześniej. Jednak pod koniec drugiego roku studiów rozstałam się z chłopakiem i jak wiadomo kosztowało mnie to wiele nerwów. Dodatkowo podczas wakacji moje włosy były narażone na bardzo ostre słońce oraz na bardzo wysokie temperatury, w związku z tym włosy zrobiły się przesuszone oraz pojawiły się głębokie zakola, skróciłam je do ramion, jednak to nie pomogło.

Komentarze

Premium Plus.

Trycholog jest specjalistą zajmującym się schorzeniami związanymi ze skórą głowy oraz włosami. Trycholog powszechnie jest traktowany jako lekarz od włosów.

Zostaw swoją myśl