Mam 18 lat i wypadaja mi wlosy

mam 18 lat i wypadaja mi wlosy

Prenumerata cyfrowa Czytelnicy indywidualni Firmy i instytucje. Magazyn do czytania Osiem Dziewięć Opiekun. Wypróbuj od 19,90 zł.

mam 18 lat i wypadają mi włosy

Przez ailime1 , Sierpień 23, w Zdrowie i uroda. Powiem więcej, wyśmiał mnie. Miałam włosy związane w kitek, bo wiało na dworze, a on powiedział, że jak tak będę związywała włosy to nic dziwnego, że mi wypadają. W ogóle myślę, że niezbyt mi uwierzył, że garściami mi wypadają, bo jeszcze mam trochę grube.

Polecane posty

WŁOSY WYPADAŁY MI GARŚCIAMI! CO ZROBIŁAM? moje porady

Kiedyś miałam gęste włosy, teraz mi bardzo wypadają Jak myślicie, czy jest to skutek nieodpowiedniego odżywiania? Znacie jakieś domowe sposoby na takie problemy? Mam z tym duży problem Idź do lekarza i poproś o skierowanie na ogólne badanie morfologiczne i biochemiczne krwi. Na nim powinno wyjść, czego Ci brakuje w organiźmie.

Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking. Polki Zdrowie Rozmowy o zdrowiu Leczenie Dermatolog. No niestety, mój drogi, możesz zacząć się już żegnać z włosami na moje oko. Pociesz się myślą, że jeden mężczyzna na trzech zaczyna łysieć już przed trzydziestką, a to oznaka wysokiego stężenia testosteronu — a więc męski z Ciebie egzemplarz. I nie musisz wyglądać jak Majdan — wystarczy ściąć włosy na króciutko. To pisałem ja, dumny posiadacz wysokiego, myślącego czoła. Baaardzo wysokiego ;. Możesz spróbować trochę to opóźnić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami. Logowanie Rejestracja. Badania naukowe Leksykon suplementów Ranking suplementów i odżywek. Plany treningowe. Aktualności - Kulturystyka i Fitness Inne Federacje.

Komentarze

Przez ailime1 , Sierpień 23, w Zdrowie i uroda. Powiem więcej, wyśmiał mnie.

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Wypadanie włosów u chłopaka 19 lat.

Hej, mam 16 lat i od pewnego czasu wypadają mi włosy! Teraz wlosy bardzo mi sie przerzedzily.

Zostaw swoją myśl