Mam 20 lat i wypadają mi włosy

mam 20 lat i wypadają mi włosy

Nadmierne wypadanie włosów więcej niż szt. Prawdopodobnie jest to efekt źle skomponowanej diety odchudzającej, którą Pani zastosowała. Zachęcam do tego, aby przyjrzała się Pani jadłospisowi, który obecnie stosuje. Odpowiednia ilość pełnowartościowego białka chude mięso, ryby, produkty mleczne, jaja oraz odpowiednia ilość składników mineralnych najlepiej pochodzących z warzyw i pełnoziarnistych produktów zbożowych to podstawa Pani diety. Warto zwrócić szczególną uwagę na produkty, które mają większą zwartość cynku np. Odpowiednia jego ilość przywraca równowagę.

jak leczyć gdy włosy wypadają

Error zapytał a Czy to wina braku jakiś witamin?

Zapytaj lekarza

Kasia od lat zmagała się z problemem nadmiernego wypadania włosów [Powrót Doktora Szczyta]

Przez ailime1 , Sierpień 23, w Dyskusja ogólna. Powiem więcej, wyśmiał mnie. Miałam włosy związane w kitek, bo wiało na dworze, a on powiedział, że jak tak będę związywała włosy to nic dziwnego, że mi wypadają. W ogóle myślę, że niezbyt mi uwierzył, że garściami mi wypadają, bo jeszcze mam trochę grube.

mam 20 lat i wypadają mi włosy

Kiedyś miałam gęste włosy, teraz mi bardzo wypadają Jak myślicie, czy jest to skutek nieodpowiedniego odżywiania? Znacie jakieś domowe sposoby na takie problemy? Mam z tym duży problem Idź do lekarza i poproś o skierowanie na ogólne badanie morfologiczne i biochemiczne krwi. Na nim powinno wyjść, czego Ci brakuje w organiźmie. A robiłaś coś z nimi wcześniej? Jeśli tak, może to byćskutek właśnie tego. Ja niestety bo zrobieniu sobie blond pasemek na czarnych włosach po pewnym czxasie musiałam je ściąć na bardzo krótko, ponieważ panicznie mi wypadały. Teraz mam znowu ciemne, ładne, gęste włosy i prawie mi nie wypadają.

Opryszczka może pojawić się na różnych częściach ciała, ale najczęściej atakuje okolice warg. Wywołują ją wirusy. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o opryszczce. Dzień dobry.

Komentarze

Stres, geny, wahania hormonalne, choroby — przyczyn wypadania włosów może być wiele.

Przez ailime1 , Sierpień 23, w Zdrowie i uroda.

Zostaw swoją myśl