Mezoterapia mikroigłowa wypadanie włosów

mezoterapia mikroigłowa wypadanie włosów

Klinika Beauty Corner mieści się w Warszawie, przy ulicy Skoroszewskiej 7. Tym razem na tapet bierzemy głównie temat domowej mezoterapii , oraz kwestii androgenowego wypadania włosów. Na pytania odpowiedziała pani Martyna i Julita z Kliniki Beauty Corner,  które serdecznie pozdrawiam! Na rynku są dostępne przeróżne urządzenia do wykonywania mezoterapi mikroigłowej w domu. Najczęściej są to rollery , najtrudniejsze do dezynfekcji. Nie chcemy zachęcać do tego typu zabiegów wykonywanych na własną rękę ze względu na brak odpowiednich preparatów dezynfekujących, co zwiększa ryzyko powikłań związanych z wykonaniem takiego typu zabiegu.

Mezoterapia - Skóra głowy i włosy

Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów i skóry głowy, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to podawanie substancji odżywiających włosy — takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa. Wskazania: Łysienie androgenowe i nieandrogenowe Sucha, łuszcząca się skóra głowy Wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży Słabe i wymagające silnego odżywienia włosy Włosy uszkodzone w wyniku zabiegów chemicznych i mechanicznych Stymulacja wzrostu włosów Profilaktyka starzenia się włosów Zachowanie prawidłowej mikrocyrkulacji krwi w skórze głowy.

Jesteś tutaj

Mezoterapia igłowa skóry głowy w Hair LAB- NOWOŚĆ!

Wypadanie włosów jest procesem fizjologicznym. Miejmy na uwadze, że nadmierne wypadanie włosów może być procesem poprzedzającym łysienie. Mezoterapia mikroigłowa głowy jest metodą wykorzystującą urządzenie — Roller, które jest wyposażone w kilka lub kilkaset malutkich igiełek. Długość igiełek to ok 0,5 mm. Nakłuwają one skórę w określonych odstępach, tworząc w niej mikrokanaliki, którymi podana w trakcie zabiegu substancja aktywna lub lek może łatwiej i szybciej wnikać w głąb skóry. W rezultacie następuje maksymalna absorpcja substancji.

mezoterapia mikroigłowa wypadanie włosów

Mezoterapia igłowa jest obecnie jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce z łysieniem, nadmiernym wypadaniem czy słabymi, kruchymi i wolno rosnącymi włosami. Szybkość otrzymania efektu jest gwarantowana dzięki celowanemu i głębokiemu przenikaniu dużych ilości substancji aktywnych, a więc prosto do miejsca gdzie leży problem — do komórek włosa. Dzięki celowanemu działaniu komórka włosa dostaje niezbędne składniki aktywne, których potrzebuje, w efekcie wyprodukuje lepszej jakości włos, porost włosów ulegnie przyspieszeniu, a proces wypadania zahamowaniu. Zabieg poprzedza przeprowadzenie wnikliwego wywiadu medycznego celem wykluczenie przeciwwskazań. Następnym krokiem jest rozprowadzenie na skórze głowy preparatu peelingującego o właściwościach dezynfekcyjnych, energetyzujących. Dzięki niemu przeprowadzony zostaje głęboki detoks skóry, oczyszczenie ujść mieszków włosowych miejsc, z których wyrasta włos z sebum, nieprawidłowo złuszczonego naskórka oraz co najważniejsze delikatne pobudzenie krążenia, a więc przygotowanie skóry do zwiększonego poboru składników aktywnych. Tak przygotowaną skórę głowy można poddać mezoterapii igłowej, czyli wykonaniu serii bardzo płytkich wstrzyknięć koktajlu ze składnikami aktywnymi do skóry głowy przy użyciu bardzo cienkiej, prawie niewidocznej igły. Ze względu na rodzaj podania ampułka powinna być sterylna, certyfikowana, najwyższej jakości. Podawany preparat jest dobierany zawsze indywidualnie w zależności od problemu.

Klinika Beauty Corner mieści się w Warszawie, przy ulicy Skoroszewskiej 7. Bardzo dziękuję właścicielom Kliniki za możliwość przetestowania serii 6 takich zabiegów, czyli pełnej kuracji, abym teraz mogła się z Wami podzielić wszystkimi informacjami i moją opinią na ten temat. Mezoterapia skóry głowy to coraz bardziej popularny zabieg. Po drugie, mezoterapia skóry głowy ma po prostu udowodnione działanie. Coraz więcej mężczyzn przekonuje się do dbania o włosy i skórę głowy i mezoterapia jest często wybieranym zabiegiem.

Komentarze

Wygląd włosów zależy nie tylko od genów, ale także od stanu zdrowia i stylu życia. Ich wypadanie jest zjawiskiem fizjologicznym, jednak niepokój powinno wzbudzić w momencie, gdy każdego dnia wypada więcej niż sto włosów, a w ich miejsce nie pojawiają się nowe.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia. Ideepharm Radical Med Mezoterapia Mikroigłowa.

Zostaw swoją myśl