Mil placenta activ ampułki wypadanie włosów opinie

mil placenta activ ampułki wypadanie włosów opinie

Pozytywne Neutralne 2. Negatywne 1. E-sklepy Wybierz kategorię. Produkty Wybierz kategorię.

MIL MIL PLACENTA ACTIV AMPUŁKI 12x6ml

Ja tez mam ŁZS i jestem ciekawa czy u mnie by coś dało, bo włosy przy czole mam słabe i chciałabym je zagęścić i mieć porządną grzywkę. No ale skoro wam nie szkodzi to mi też niw powinna. Moim zdaniem nie ma w ogole roznicy, przynajmniej na zakolach nic.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia. Zalecane jest jej stosowanie w przypadku nadmiernego wypadania włosów i po zabiegach chemicznych. Tablica urody. Dodaj swoje zdjęcie. Producent: Placent Activ.

Placenta to inaczej łożysko. Placenta Mil Mil w ampułkach jest stosowana w kuracjach do włosów wypadających. Placenta Mil Mil umożliwia włosom optymalne wchłanianie składników odżywczych. Placenta Mil Mil jest wykorzystywana do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych w połączeniu z witaminami. To połączenie jest ważne dla funkcji żywienia cebulki włosa oraz irygacji miejscowej. Preparaty z placentą wzmacniają cebulki i mają powstrzymać wypadanie włosów.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia. Zalecane jest jej stosowanie w przypadku nadmiernego wypadania włosów i po zabiegach chemicznych. Tablica urody. Dodaj swoje zdjęcie. Producent: Placent Activ. Ocena: 5.

Komentarze

Nie wypadają mi włosy aż tak bardzo, myślę, że to co wypada to dzienna norma. Moim problemem oprócz suchych końcówek, zniszczonych przez suszenie i farbowanie jest zbyt mała ich ilość i bardzo powolny porost.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Poprawia i regeneruje strukturę włosów, zwłaszcza zniszczonych i zmęczonych zabiegami chemicznymi, po koloryzacji i trwałej ondulacji.

Zostaw swoją myśl