Na wypadanie włosów revalid

na wypadanie włosów revalid

Revalid to lek złożony w postaci kapsułek twardych. Revalid to produkt, który zawiera w swoim składzie witaminy, aminokwasy i mikroelementy, które są naturalnymi składnikami codziennej diety. Składniki preparatu przyczyniają się do odbudowy płytki rogowej dzięki czemu wzmacniają włosy.

KAPSUŁKI REVALID® DOSTĘPNE BEZ RECEPTY – WIEDZA MEDYCZNA W WALCE Z WYPADANIEM WŁOSÓW

B1, 10 mg wit. B6, 20 mg kwasu p-aminobenzoesowego, 50 mg wyciągu z prosa, 50 mg wyciągu z kiełków pszenicy, 50 mg drożdży piwnych, 2 mg żelaza w postaci chelatu , 2,2 mg cynku w postaci chelatu , 0,5 mg miedzi w postaci chelatu ; 90 kaps. Działanie preparatu Revalid związane jest bezpośrednio z właściwościami poszczególnych składników mineralnych i witamin obecnych w składzie. Poprzez uzupełnienie niedoborów aminokwasów , witamin i minerałów , oddziałuje korzystnie na włosy i paznokcie.

REVALID, 90 kapsułek - opis produktu

💇🏻 TEST na ŻYWO: PRODUKTY NA WYPADANIE WŁOSÓW 💇🏻

Zapisz się do Newslettera. Revalid lek wspomagający wzrost włosów i paznokci zawiera zestaw aminokwasów, witamin i mikroelementów wpływających korzystnie na korzenie włosów oraz macierz paznokci. Revalid lek wspomagający wzrost włosów i paznokci - zawiera naturalne, dobrze przyswajalne składniki odbudowujące płytkę rogową i wzmacniające strukturę włosów oraz paznokci. Lek Revalid korzystnie wpływa na porost włosów poprzez stopniowe hamowanie ich utraty oraz zmniejsza łamliwość paznokci. Wskazania Wzmocnienie włosów i paznokci.

Revalid zawiera aminokwasy, witaminy i mikroelementy, których odpowiednia zawartość w organizmie warunkuje zdrowy wygląd włosów oraz paznokci. Lek ten stosowany jest jako preparat pomocniczy w leczeniu niedoborów witamin i aminokwasów siarkowych, których niedobór powoduje występowanie schorzeń włosów i paznokci. Kapsułki Revalid to unikalne zestawienie składników takich jak żelazo, miedź, cynk w formie chelatów, które zapewniają wysoką wchłanialność oraz efektywność działania leku. Ogromne znaczenie w skutecznym działaniu Revalidu mają duże dawki aminokwasów siarkowych, DL-metioniny i L-cystyny w jednej kapsułce. Linia Revalid to doskonałe rozwiązanie na rozdwojone końcówki włosów, utratę ich blasku czy łamliwe paznokcie. Pozostałe składniki: krzemionka koloidalna, żelatyna, indygokarmina E , żółcień chinolinowa E

Jeżeli specjalista zdiagnozował wypadanie włosów, leczenie w postaci kapsułek lub tabletek może wspierać naturalne procesy organizmu, łagodząc objawy i przywracając zdrowie włosom od ich środka. Kapsułki Revalid® mogą pomóc zmniejszyć wypadanie i poprawić strukturę matowych i łamliwych włosów, aby przywrócić im naturalny blask. Opracowane w Szwajcarii kapsułki Revalid® zawierają unikalne połączenie aktywnych składników, witamin i minerałów. Substancje czynne zawarte wkapsułkach Revalid® zwiększają wytwarzanie keratyny - włóknistego białka, które stanowi kluczowy biologiczny element budujący nasze włosy. Pobudza to wzrost włosów i zwiększa ich elastyczność, ponieważ niezbędne składniki odżywcze są dostarczane od środka. Kapsułki Revalid® zostały zaprojektowane, aby pomóc osobom, u których zdiagnozowano wypadanie włosów.

Komentarze

Revalid to lek złożony w postaci kapsułek twardych. Revalid to produkt, który zawiera w swoim składzie witaminy, aminokwasy i mikroelementy, które są naturalnymi składnikami codziennej diety.

Revalid to unikatowa na polskim rynku seria preparatów składająca się z suplementów działających od wewnątrz kapsułki oraz kosmetyków działających od zewnątrz szampon, balsam, krem, maska, tonik dająca pewny i długotrwały efekt. Revalid zaspokaja potrzeby fizjologiczne i uzupełnia niedobory substancji odżywczych niezbędnych dla włosów i paznokci.

Zostaw swoją myśl