Nafta kosmetyczna na porost wlosow opinie

nafta kosmetyczna na porost wlosow opinie

Nafta kosmetyczna na włosy może uratować niejedną czuprynę. Efekty stosowania nafty kosmetycznej są bardzo zadowalające, a jej właściwości i działanie mogą pomóc w problemach z wypadającymi i zniszczonymi włosami. Najpopularniejszą naftą kosmetyczną na włosy jest nafta przedstawiona na obrazku obok. Jej rodzaje to:.

NAFTA KOSMETYCZNA NA POROST WLOSOW?

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Przez Gość kaczucha 84, Grudzień 9, w Zdrowie i uroda. DOpiero 6 razy stosowałam nafte kosmetyczna do wlosów i efekty są szokujące!!! Wogóle nie wypadają. No wiadomo kilka włosków na pewno: Ale kiedys wychodzily mi garsciami.

Nafta kosmetyczna ma wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne, w związku z tym mogą po nią sięgnąć posiadaczki wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza te, które zmagają się z suchymi, łamliwymi czy zniszczonymi kosmykami. Nafta kosmetyczna ułatwi rozczesywanie i sprawi, że włosy nie będą się elektryzować. Wspomoże także leczenie łupieżu. Sprawdź, jakie właściwości ma nafta kosmetyczna i jakie jest jej zastosowanie. Nafta kosmetyczna posiada wiele właściwości pielęgnujących. Jako jeden z niewielu kosmetyków pozwala na osiągniecie szybkich i niekiedy spektakularnych rezultatów pod postacią lśniących i zdrowo wyglądających włosów. Nic więc dziwnego, że jest używana do pielęgnacji włosów i skóry głowy od pokoleń.

Nafta kosmetyczna tworzy na powierzchni włosów barierę ochronną zabezpieczającą przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wilgoci. W konsekwencji, kosmyki przestają być suche i łamliwe. Nafta kosmetyczna zapobiega również przed rozdwajaniem się końcówek, jako że po jej użyciu włosy stają się bardziej elastyczne. Co ważne, preparat ten wzmacnia nie tylko pasma, lecz także skórę głowy.

Komentarze

Stosowana od pokoleń jako kuracja na włosy, tłumnie wychwalana lub przeklinana, obrosła już legendą i nie znika ze sklepowych półek.

No właśnie, ja miałam to samo, aczkolwiek powierzchowny efekt działania nafty jest fajny.

Zostaw swoją myśl