Neoptide płyn przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

neoptide płyn przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

Połączenie składników aktywnych stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i ułatwia dostarczanie elementów niezbędnych w metabolizmie komórkowym. Lekka konsystencja preparatu nie powoduje przetłuszczania się włosów. Wzrost i odbudowa włosa jest uwarunkowana aktywnością mieszka włosowego, który odnawia się średnio od 20 do 25 razy w ciągu życia człowieka. Sposób użycia:. Stosować raz dziennie, 9 rozpyleń na suchą lub wilgotną skórę głowy, szczególnie na czubek głowy na przerzedzone partie.

DUCRAY Zestaw NEOPTIDE MEN Płyn przeciw wypadaniu włosów - 100 ml + ANAPHASE+ szampon - 100 ml

Połączenie składników aktywnych stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i ułatwia dostarczanie elementów niezbędnych w metabolizmie komórkowym. Wydłuża cykl życia włosów: tym samym hamuje wypadanie włosów. Lekka konsystencja preparatu nie powoduje przetłuszczania się włosów. Stosować raz dziennie, 9 rozpyleń na suchą lub wilgotną skórę głowy, szczególnie na czubek głowy na przerzedzone partie.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta. Informujemy, iż ceny produktów oraz ich dostępność prezentowana na stronie apteki internetowej różnią się od cen produktów oraz ich dostępności w aptekach stacjonarnych. Połączenie składników aktywnych stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i ułatwia dostarczanie elementów niezbędnych w metabolizmie komórkowym.

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, w tym informacje usunięciu i zamknięciu zobacz tutaj. Zgadzam się. Kosmetyki Ducray Ducray to marka, która przetrwała próbę czasu, założona przez syna dermatologa Alberta Ducray w latach tych XX wieku w czasach, kiedy kobiety narzekały na konieczność skomplikowanego rozpuszczania twardego mydła przed myciem włosów, ich matowy wygląd i trudne rozczesywanie. Dlatego też pojawienie się gotowego do użytku płynnego szamponu ze wskazaniem dla konkretnego rodzaju włosów było prawdziwym objawieniem i produkt ten szybko znalazł duże grono odbiorców. Ducray to francuska marka dermokosmetyków, która zajmuje stałe miejsce w ofercie aptek. Zapewnia pomoc przy niemal wszystkich problemach i trudnościach ze skórą głowy i włosami, w tym przy wypadaniu włosów u mężczyzn, kobiet po porodzie, po operacji lub w okresie przejściowym. Ważnym segmentem są szampony przeciwłupieżowe, do włosów tłustych lub suchych. Marka Ducray po pewnym czasie rozszerzyła swoją ofertę także o produkty do pielęgnacji młodej, problematycznej cery, tworząc serię Keracnyl. A od r.

Połączenie składników aktywnych stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i ułatwia dostarczanie elementów niezbędnych w metabolizmie komórkowym. Wydłuża cykl życia włosów: tym samym hamuje wypadanie włosów. Lekka konsystencja preparatu nie powoduje przetłuszczania się włosów. Stosować raz dziennie, 9 rozpyleń na suchą lub wilgotną skórę głowy, szczególnie na czubek głowy na przerzedzone partie. W celu lepszego wchłonięcia, produkt należy dokładnie wmasować w skórę głowy.

Komentarze

Formy odbioru:. Widzisz błąd w opisie?

Płyn przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn Ducray Neoptide Men skutecznie hamuje wypadanie włosów oraz znacząco wydłuża cykl życia włosa. Na przewlekłą utratę włosów u mężczyzn z reguły wpływają uwarunkowania hormonalne lub genetyczne. Pogłębiająca się utrata włosów związana jest z krótszym cyklem życia włosów oraz z jego miniaturyzacją.

Przewlekłe wypadanie włosów u mężczyzn zwykle ma podłoże hormonalne lub genetyczne. Postępującej utracie towarzyszy krótszy cykl życia oraz miniaturyzacja włosa.

Płyn bez spłukiwania przeciw przewlekłemu wypadaniu włosów u mężczyzn. Dostawa w h.

Zostaw swoją myśl