Novoxidyl specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów

Producent: Polfarmex. Opis: Posiada wyjątkowo kremową konsystencję oraz pH neutralne dla skóry pH 5,5. Łączy w sobie doskonałe własności myjące, kosmetyczne, przeciwłupieżowe i kondycjonujące włosy. Po umyciu włosy stają się silniejsze, miękkie i błyszczące.

Novoxidyl, szampon przeciw wypadaniu włosów, 200 ml

Producent: Polfarmex. Działanie toniku opiera się na:. Specyfika produktu polega na wielokierunkowym działaniu ochronnym przed nadmierną utratą włosów z przyczyn o różnym pochodzeniu.

Podobne produkty

Wystarczy Dodać Te Trzy Składniki Do Swojego Szamponu...

Alcohol Denat. Zalecany do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej. Strona główna Zamów leki Strefa marek Novoxidyl, tonik przeciw wypadaniu włosów, 75 ml - cena Novoxidyl, tonik przeciw wypadaniu włosów, 75 ml. Odbiór w aptece.

novoxidyl specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów

Formy odbioru:. Widzisz błąd w opisie? Marka Novoxidyl z początkiem września zyskuje nowy wymiar. Firma Polfarmex stawia na jej rozwój, unowocześniając serię kosmetyków na wypadanie włosów. Badając opinie klientów postanowiono zmienić opakowania i pojemniczki produktów, stawiając na nowoczesny i łatwiejszy w aplikacji kształt i wygląd. Zostało również zwiększone opakowanie toniku z 60 do 75 ml, aby kuracja mogła wystarczać na dłużej. Zmiany dotyczą również konsystencji produktów, a w szczególności szamponu, który zyskał bardziej kremową, jednolitą konsystencję, ułatwiającą rozprowadzenie na włosach. Ważne były również walory zapachowe — szampon ma nowy zapach — bardziej owocowy, dzięki czemu jest przyjemniejszy w stosowaniu. To kompleks aminokwasów siarkowych, które wchłaniając się do naczyń krwionośnych, są doprowadzane do mieszka włosowego i tam wbudowują się w strukturę keratyny.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Tonik jest produktem zalecanym do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej. Zawiera Triaminodil, dzięki temu ogranicza wypadanie spowodowane wieloma przyczynami, przedłużając cykl życia włosów i wspomaga ich wzrost. Dodatkowo skuteczność toniku wspomagają pozostałe składniki: Aminodermin CLR - kompleks bogatych w siarkę aminokwasów, niezbędnych do prawidłowej budowy i wzrostu włosa. Esculina - poprawia krążenie skóry głowy, wspomagając prawidłowe odżywienie cebulek włosowych. Kwas laurynowy - zmniejsza produkcję łoju, którego nadmiar niekorzystnie wpływa na wzrost zdrowych włosów.

Komentarze

Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Indeks: Stan: Nowy.

Zostaw swoją myśl