Odżywka przeciw wypadaniu włosów wizaz

odżywka przeciw wypadaniu włosów wizaz

Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy. Kategoria Włosy {{ counters. Rodzaj do włosów suchych i zniszczonych {{ counters. Właściwości oczyszczające {{ counters. Formuła hipoalergiczna {{ counters. Opakowanie w butelce {{ counters.

Włosy - Odżywki i maski

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Wskazania: - okresowe i przewlekłe wypadanie i przerzedzanie się włosów, - w leczeniu łysienia androgenowego, dla kobiet i mężczyzn. Efekty: - Zahamowanie wypadania i przerzedzania się włosów, - Stymulowanie odrostu włosów - Zwiększone zakotwiczenie cebulki włosa w skórze, - Przyspieszenie wzrostu włosów. Pierwsze widoczne już po 2 tygodniach.

Według wielu włosy są naszą wizytówką, a piękne loki to rzecz niesłychanie ważna dla kobiet, ponieważ zadbane z pewnością zwrócą uwagę płci przeciwnej. Jednak co zrobić, gdy na szczotce zostaje coraz więcej włosów, a co gorsza, widzimy różnicę w stosunku do dawnej objętości? Na pomoc mogą przyjść nam specjalistyczne szampony, które dzięki właściwie dobranym składnikom zatrzymają proces, a nawet sprawią, że gęsty włos powróci. Kiedyś nie było wiadomo dlaczego ludzie łysieją, teraz medycyna potrafi nam na to odpowiedzieć! Geny to nie wszystko, wpływ mają także zmiany hormonalne, źle dobrana dieta, stany zapalne, leki czy nawet zbyt duży poziom stresu utrzymujący się przez dłuższy czas. Sami także przyczyniamy się do osłabienia jakości włosa — antykoncepcja, zbyt częste farbowanie, źle dobrane kosmetyki, suszenie gorącym nawiewem suszarki, nadużywanie prostownicy, zbyt mocne ściąganie włosów gumką czy noszenie popularnej recepturki.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Odżywka w sprayu przeznaczona jest do pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura, bogata w wyjątkowo silne składniki aktywne w wysokim stężeniu zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, eliminując główne przyczyny wypadania włosów. Efekty: - odżywka doskonale pielęgnuje włosy, dostarczając im niezbędnych składników odżywczych, - wyraźnie wzmacnia i hamuje wypadanie oraz przyspiesza wzrost włosów, - poprawia ich kondycję i wygląd, przywracając witalność, jedwabistą gładkość i blask, - sprawia, że włosy stają się grubsze i mocniejsze, odporne na uszkodzenia i rozdwajanie, bardzo dobrze się rozczesują i lepiej układają. Na suche lub wilgotne włosy oraz skórę głowy nanieść niewielką ilość odżywki. Następnie rozczesć włosy i ułożyć fryzurę. Odżywkę kupiłam w zestawie z szamponem Radical Med i odczucia co do niej mam podobne jak do szamponu, a mianowicie co prawda włosy nie przestały wypadać ale pojawiło się mnóstwo nowych włosków z czego jestem bardzo zadowolona.

Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy. Kategoria Włosy {{ counters. Rodzaj do włosów suchych i zniszczonych {{ counters. Właściwości oczyszczające {{ counters. Formuła hipoalergiczna {{ counters.

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

Pierwszy raz na Wizaż Zarejestruj się.

Zostaw swoją myśl