Odżywka wax na porost włosów po chemioterapii

odżywka wax na porost włosów po chemioterapii

Osobom poddającym się chemioterapii trudno jest budować poczucie własnej wartości. Już samo słowo wywołuje dreszcz, a co dopiero fakt wystąpienia choroby nowotworowej. Nieraz brakuje fachowej wiedzy na temat leczenia, a terminologia onkologiczna dodatkowo budzi poczucie lęku. W tym okresie bardzo istotna jest pomoc lekarska oraz zrozumienie i wsparcie ze strony najbliższych. Jednak czasem trudno jest się cieszyć, gdy wciąż wypadają nam włosy, a do tego skutki uboczne, jakie wiążą się z przyjmowaniem chemii, stają się coraz bardziej przytłaczające. Postępujące łysienie nie sprzyja budowaniu własnej wartości i pozytywnej samooceny.

PORADY włosowe u Anwen – włosy po chemioterapii

Sama jestem po agresywnej chemioterapi i mam problem z wlosami. Ale po 6 tygodniach zaczely odrastac,tak jak mowil lekarz. Słyszałam o szamponie do włosow dr.

Natural Classic, Henna Treatment. Odżywka została stworzona dla intensywnej kuracji włosów i skóry głowy. Przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Specjalna receptura została oparta na ekstrakcie z henny Lawsonia.

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Włosy po chemioterapii Edytowane przez krepa Czas edycji: o Dzięki za odpowiedź. Zabieram się do przegladania wątków. Ja polecam szmpony i ampulki na porost włosów vichy i ewentualnie wizyte u dobrego dermatologa, który coś doradzi Powodzenia. Kalendarz PM. Hmm powinnaś porozmawiać ze swoimi lekarzami, to coś nie tak musi być np.

Marta offline. Post 1. Na forum od: Post 2. Magda offline. Post 3.

Komentarze

Leczniczy wosk do włosów i skóry głowy.

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail Brak zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zapisanie do newslettera.

Zostaw swoją myśl