Olej musztardowy na porost włosów efekty

olej musztardowy na porost włosów efekty

Po pierwsze, zapraszam Was do starszego wpisu, w którym nawiązuję do oleju musztardowego : Musztarda na włosy. Olej musztardowy, jak wspomniałam we wpisie, wytwarzany jest z ziaren gorczycy. Ma on charakterystyczny zapach i kolor. Moim zdaniem, olej ten jest dość gęsty , choć nie tak gęsty, jak na przykład olej rycynowy. Nie jest to jednak olej tak płynny, jak SESA.

Olej musztardowy – efekty, bezpieczeństwo. Jak stosować olej musztardowy na włosy

U nas nie jest on stosunkowo dostępny w zwykłych sklepach, ale spokojnie można kupić go w internecie. Nie jest zbyt drogi — kosztuje ponad 10 zł. Za to jego właściwości na skórę i włosy są naprawdę imponujące.

1. Olej musztardowy – co to takiego?

NAJLEPSZE OLEJE DO SKÓRY GŁOWY - Olej konopny, olej z czarnuszki

Olej musztardowy to kolejny składnik spożywczy, który ostatnio zrobił ogromną karierę w kosmetyce naturalnej. Moda na jego stosowanie przyszła z Indii oraz Pakistanu, gdzie kobiety od lat stosują go do pielęgnacji włosów. Pora przyjrzeć mu się bliżej i przekonać się jakie ma właściwości oraz jak oddziałuje na fryzurę. Czy naprawdę przyspiesza wzrost włosów i czy jest bezpieczny?

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Odżywia skórę całego ciała poprawiając jednocześnie krążenie dzięki swym rozgrzewającym i pobudzającym właściwościom. Stosowany jako balsam odżywia suchą skórę. Bardzo szybko wchłania się w skórę dobrze ją nawilżając. Działa pobudzająco na regenerację, nawilża strukturę włosa i skórę głowy. Odżywia włosy i mieszki włosowe, wspomagając mikrokrążenie. Odżywia włosy, dzięki czemu stają się mocne. Regularne stosowanie oleju musztardowego sprawia, że włosy wyglądają pięknie, nabierają blasku i witalności. Olej najlepiej zastosować przed myciem tylko na skórę głowy. Dodaj go do naszej bazy!

Po pierwsze, zapraszam Was do starszego wpisu, w którym nawiązuję do oleju musztardowego : Musztarda na włosy. Olej musztardowy, jak wspomniałam we wpisie, wytwarzany jest z ziaren gorczycy. Ma on charakterystyczny zapach i kolor. Moim zdaniem, olej ten jest dość gęsty , choć nie tak gęsty, jak na przykład olej rycynowy.

Komentarze

Jeszcze nie dawno, gdy mówiłam komuś o tym rytuale, to patrzył na mnie jakbym chciała zabrać mu ostatni kawałek ulubionej pizzy.

Jeszcze nie dawno, gdy mówiłam komuś o tym rytuale, to patrzył na mnie jakbym chciała zabrać mu ostatni kawałek ulubionej pizzy. Ciągle jednak nie każda z zainteresowanych tematem osób jest w stanie wybrać sobie olej odpowiadający potrzebom jej włosów.

Od lat szukałam oleju do moich włosów, który na prawdę im pomoże.

Zostaw swoją myśl