Olej rycynowy na wypadające włosy

olej rycynowy na wypadające włosy

Mam wrażenie, że właśnie od niego wiele z nas w tym ja zaczynało swoją włosową przygodę. Ja stosowałam na wypadające z powodu choroby brwi i rzęsy i naprawdę bardzo pomogło! Około 3 miesięcy i wszystko zaczęło odrastać.

Olejek rycynowy: na włosy + skórę głowy (działanie)

Jak powszechnie wiadomo naturalne metody pielęgnacji włosów pozwalają uzyskiwać wspaniałe efekty zdrowotne i dają szansę uniknąć stosowania kontrowersyjnych środków syntetycznych. Jednym z najlepszych tego typu sposobów jest z pewnością używanie olejków naturalnych.

Dołącz i obserwuj

OLEJ RYCYNOWY - MISTRZ WSZECHSTRONNOŚCI

Nadmierne wypadanie włosów to problem, który może wprost spędzić sen z powiek. Wiem, bo sama mam z nim do czynienia przynajmniej raz w roku. Każdej jesieni ilość włosów pozostawianych na mojej szczotce, poduszcze, kanapie, wannie czy w każdym innym miejscu w domu, przyprawia mnie o dreszcze i wzbudza mój ogromny niepokój. Utrata dużej części włosów w dość krótkim czasie zawsze bowiem przywodzi na myśl jakieś kłopoty ze zdrowiem. Kiedy jednak okazuje się, że ze zdrowiem wszystko ok, zaczynam szukać odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli zahamować ten proces.

Kochają go wszystkie włosomaniaczki — jest tani, wydajny i wyjątkowo skuteczny. To od niego wiele kobiet rozpoczyna swoją przygodę z olejowaniem włosów. O czym mowa? Oczywiście o olejku rycynowym! Dlaczego warto po niego sięgnąć? Olejek rycynowy jest jednym z najbardziej popularnych produktów wykorzystywanych do olejowania włosów. Pozyskiwany jest z nasion rącznika pospolitego. Ma postać oleistej, lekko żółtej cieczy o delikatnym zapachu.

Taka aura prawdopodobnie coraz częściej będzie nam towarzyszyć, choć i sobie, i Wam życzę pięknej złotej jesieni. Niezależnie od tego jednak jaka ona będzie, zaczynam swoje włosowe przygotowania do zmiany pory roku Jak na pewno większość z Was zdaje sobie sprawę, przejście z lata w jesień sieje spustoszenie na naszych głowach. Wzmaga się wypadanie włosów, przetłuszczanie, kolor ciemnieje, a w wyniku deszczu i ogólnej wilgoci w powietrzu możemy się spodziewać puchu

Komentarze

Muszę go wypróbować, akurat robię listę zakupów : u mnie niezawodne są olej abisyński i awokado. Oj ile czasu on mnie kusi : Boję się jednak, że spożytkuję go bardzo szybko a dobry olej troszkę kosztuje

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź.

Muszę koniecznie go kupić, albo przynajmniej pokusić się o zrobienie domowym sposobem : Dzięki za info :. A mnie ten olej podrażnił oczy, ale tak specyficznie: nałożyłam na kawałek twarzy i oko ileś centymetrów powyżej zaczęło mi łzawić, jak szalone.

Zostaw swoją myśl