Olejek arganowy na wypadanie włosów

olejek arganowy na wypadanie włosów

Jest w procentach naturalny i nawilża skórę głowy. A to dopiero początek cudownych właściwości olejku arganowego na włosy. Zastanawiasz się, co wzmocni włosy, co je zagęści i sprawi, że mniej będzie wypadać? Wypróbuje olejek arganowy na włosy.

Olejek na porost włosów - rycynowy, rozmarynowy i arganowy

Olejek arganowy to kosmetyk wielozadaniowy. Sprawdzi się zarówno w pielęgnacji twarzy, jak i nawilżaniu ciała. Jest też tajną bronią każdej włosomaniaczki. Przeczytaj, jak stosować olejek arganowy do włosów, żeby osiągnąć efekt gładkich i błyszczących włosów.

Olej arganowy zwany jest też płynnym złotem Maroka. Jego pozytywny wpływ na włosy poznano już w starożytności. Olejek zawiera w sobie więcej witaminy E niż oliwa z oliwek. Ma właściwości przeciwzapalne i regenerujące. Olejek arganowy otrzymywany jest z owoców drzewa arganii żelaznej pochodzącej z południowo-zachodniej części Maroka. Jest to substancja bogata w witaminę E oraz kwasy tłuszczowe.

olejek arganowy na wypadanie włosów

Ten niezwykły produkt naturalny wytwarzany jest ze świeżych ziaren owoców drzew arganowych, które rosną w Maroku. Czysty olejek arganowy był używany od stuleci do gotowania i jako domowy sposób na ochronę zdrowia i urody, w tym wypadanie włosów. Dziś można go znaleźć w wielu produktach do pielęgnacji skóry i włosów, ale także można go stosować w czystej postaci. W tym artykule podpowiadamy dlaczego i w jaki sposób warto stosować olejek arganowy na włosy i skórę głowy. Olejek arganowy do włosów prawdopodobnie najlepiej sprawdza się w przypadku łamliwych, nadmiernie wysuszonych i osłabionych. Zawiera m. Olejek arganowy na włosy można stosować na wiele różnych sposobów, także do stylizacji włosów. Dostępne wyniki badań potwierdzają również, że może zapewnić cały szereg korzyści zdrowotnych dla skóry głowy.

Legenda wśród olejów roślinnych to bez dwóch zdań olej arganowy. Pozyskuje się go z nasion drzewa arganowego, które rośnie na terenie marokańskich rezerwatów roślinnych i tylko tam! Ale nie to wpływa na bardzo wysoką cenę tego specyfiku. To bogactwo składników i właściwości, których nie zaoferuje naszym włosom żaden inny olej. Tylko, czy olej arganowy jest skuteczny tak, jak pokazują to opinie na forach internetowych? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Komentarze

Prozdrowotne właściwości oleju arganowego znane są Marokańczykom już od wielu stuleci drzewo arganowe liczy sobie 25 milionów lat!

Wypadanie włosów to dość przykra, kłopotliwa i wstydliwa dolegliwość, która w równym stopniu dotyka mężczyzn, jak i kobiet.

Idąc tym tropem chyba czas się przyjrzeć swoim włosom.

Zostaw swoją myśl