Olejek arganowy przeciw wypadaniu włosów

olejek arganowy przeciw wypadaniu włosów

Ten niezwykły produkt naturalny wytwarzany jest ze świeżych ziaren owoców drzew arganowych, które rosną w Maroku. Czysty olejek arganowy był używany od stuleci do gotowania i jako domowy sposób na ochronę zdrowia i urody, w tym wypadanie włosów. Dziś można go znaleźć w wielu produktach do pielęgnacji skóry i włosów, ale także można go stosować w czystej postaci. W tym artykule podpowiadamy dlaczego i w jaki sposób warto stosować olejek arganowy na włosy i skórę głowy.

Szampon Arganowy

Kiedyś zraziłam się do kosmetyków rosyjskich i jakoś nie mogę się przemóc i do nich wrócić. A na wypadanie włosów pomógł mi kiedyś szampon Luvos z glinką mineralną - rewelacyjny :. Miałam szampon i odżywkę Natura Siberica, drożdżową maskę Babuszki Agaffi i krem do rąk Natura Siberica - niestety nic mi nie przypadło go gustu i nie sprawdziło się :.

Posty ślubne

Nutrikosmetyk przeciw wypadaniu włosów Hairvity marki Halier - NUTRIDOME

Wypadanie włosów to dość przykra, kłopotliwa i wstydliwa dolegliwość, która w równym stopniu dotyka mężczyzn, jak i kobiet. Damski problem łysienia może wynikać z wielu przyczyn - od zaburzeń hormonalnych, poprzez przebyte choroby, do niewłaściwej pielęgnacji. Najczęściej wypadanie włosów u kobiet wiąże się z okresem ciąży oraz menopauzy i przysparza paniom wielu zmartwień.

Muszę koniecznie go kupić, albo przynajmniej pokusić się o zrobienie domowym sposobem : Dzięki za info :. A mnie ten olej podrażnił oczy, ale tak specyficznie: nałożyłam na kawałek twarzy i oko ileś centymetrów powyżej zaczęło mi łzawić, jak szalone. Szkoda, bo bardzo byłam go ciekawa Ale lubi tam zaglądać, choć dawno nie byłam. Mam kilka kosmetyków, które na pewno tam kupię Właśnie o własnoręcznym zmieszaniu pomyślałam gdy przeczytałam skład. Cena bardzo wygórowana, oryginału nie kupię, ale może spróbuję zrobić ; Ja ostatnio zamknęłam w mieszkaniu chorego męża O. O Nie wiedziałam, że jak się u mnie 2 razy przekręci klucz to potem od środka nie można otworzyć ;. Musiał sąsiadce rzucać klucz z balkony, by go wypuściła ;. Też nigdy nie słyszałam o takim preparacie, jestem bardzo ciekawa efektów ; Szukałam na lysyproblem.

Komentarze

Czysty i organiczny olejek arganowy, przyspiesza wzrost włosów, wzmacnia cebulki włosowe, hamuje wypadanie włosów, zmniejsza podrażnienia skóry głowy i poprawia jej stan. Regularne stosowanie olejku arganowego sprawia, że włosy stają się silne, gęste i błyszczące.

Prozdrowotne właściwości oleju arganowego znane są Marokańczykom już od wielu stuleci drzewo arganowe liczy sobie 25 milionów lat!

Zostaw swoją myśl