Pharmaceris przeciw wypadaniu włosów opinie

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Szampon opracowany dla kobiet i mężczyzn z problemem nasilonego okresowego i przedwczesnego wypadania włosów. Pomaga walczyć z łysieniem o podłożu genetyczno-hormonalnym łysienie androgenowe oraz spowodowanym czynnikami środowiskowymi. Zapobiega utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia, osłabienia organizmu diety oraz po ciąży. Bezpieczny dla wrażliwej skóry głowy.

Pharmaceris H-STIMUPURIN. Jeśli masz problem z wypadaniem włosów ten post jest dla Ciebie.

Niezle, ze tak dobrze sie spisal : Nie znalam go wczesniej, ale u mnie odpada, ze wzgledu na CB w skladzie uczulenie ;. Bardzo go polubiłam. Z szamponami mam zawsze problem - bo z reguły obciążają moje cienkie włosy szczególnie te, które mają w składzie oleje np.

Pharmaceris h

Tricho-ekstrakt przeciw wypadaniu włosów

Polecany dla kobiet i mężczyzn z problemem nasilonego, okresowego i przedwczesnego wypadania włosów. Pomaga walczyć z przerzedzeniem włosów oraz z łysieniem o podłożu genetyczno-hormonalnym łysienie androgenowe oraz spowodowanym czynnikami środowiskowymi. Skutecznie zapobiega utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia, osłabienia organizmu diety , a także z powodu spadku hormonów np. Bezpieczny dla wrażliwej skóry głowy.

W ostatnim czasie świadomie sięgałam po produkty do pielęgnacji włosów. O swojej walce o każdy włos na głowie pisałam Wam w sierpniu ze O swojej walce o każdy włos na głowie pisałam Wam w sierpniu zeszłego roku. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Kilka miesięcy temu wybrałam się też na wizytę do trychologa , który zbadał i fachowo ocenił stan skóry głowy i zalecił odpowiednią pielęgnację. Zakończyłam niedawno kurację od Pharmaceris, nowości z serii H. I powiem Wam, że jestem nią miło zaskoczona.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Zawiera wyciąg z liści czerwonych winorośli, które wpływają na odżywienie cebulek. Flawonoidy wspomagają ich odporność i przyspieszają wzrost. Prowitamina B5 chroni włosy przed działaniem promieni słonecznych. Szampon posiada ph nauralne dla skóry. Szampon wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu i rozdwajaniu się końcówek.

Komentarze

Składniki aktywne: Kofeina, pitoktonian olaminy, mocznik, papaina, łupiny z pestek moreli. Składniki aktywne: Naturalny czynnik wzrostu FGF, kofeina, wyciąg z orzecha, naryngenina, D-pantenol.

Pozytywne Neutralne 0.

Niedawno zauważyłam u siebie pierwsze oznaki siwienia.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

Zostaw swoją myśl