Phyto phytologist 15 kuracja przeciw wypadaniu włosów

phyto phytologist 15 kuracja przeciw wypadaniu włosów

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny:. Phytologist 15  to absolutna kuracja przeciw wypadaniu włosów, która działa na 15 biologicznych czynników stymulujących wzrost włosów i hamujących ich wypadaniu. Preparat działa wszechstronnie: spowalnia utratę włosów, przyspiesza ich wzrost, wpływając jednocześnie na poprawę ich grubości i gęstości. Po raz pierwszy dowiedziono istotną rolę go czynnika: pre-adipocytów.

PHYTO Paris, Phytologist 15 - Absolutna kuracja przeciw wypadaniu włosów

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Skład według INCI

10 SPOSOBÓW NA WYPADANIE I ODRASTANIE WŁOSÓW!

Jeśli nie plączą się aż tak bardzo to chętnie wypróbuje : ostatnio zauważyłam że wiele mi włosów wypada, na szczęście mam je bardzo gęste ale mimo wszystko chciałabym je czymś wzmocnić :. Zdecydowanie u mnie zauważyłam poprawę jeśli chodzi o ich plątanie. Szczęściara z tymi gęstymi włosami :. Nigdy nie stosowałam tego typu kuracji, ale moje wypadająe włosy uratował szampon normalizujący z Vianek w połączeniu z maską lnianą z Sylveco. Jak dla moich włosów połączenie idealne!

phyto phytologist 15 kuracja przeciw wypadaniu włosów

Wypadanie włosów to problem wielu kobiet i mężczyzn na całym świecie. W aptekach znajdziemy wiele preparatów do walki z tym problemem, niemal każda marka apteczna ma w swojej ofercie kosmetyki dedykowane specjalnie do włosów wypadających. Każdej jesieni, a czasami również wiosną obserwuję nasilenie się problemu osłabienia, a następnie wypadania włosów i każdego dnia na mojej szczotce do włosów znajduję ich całkiem sporo. Z jednej strony jest to normalny proces, bo każdy człowiek traci od 50 do włosów dziennie, a dla różnych osób te normy mogą być nieco odmienne. Kiedy jednak nasza standardowa ilość traconych włosów robi się niepokojąco większa jest to wyraźny sygnał, że należy zadbać o nie ze szczególną troską i sięgnąć po odpowiednią pielęgnację, a być może skonsultować temat z dermatologiem. Zachęcona poprzednimi dobrymi doświadczeniami z kosmetykami Phyto pisałam o tym tu oraz tu , tej jesieni postanowiłam przetestować kurację do włosów Phytologist 15 marki Phyto.

Historia marki rozpoczęła się już ponad 40 lat temu. Patrick Ales - założyciel marki, uczył się w salonie fryzjerskim w Paryżu. To właśnie tam, gdy zauważył jak źle na jego dłonie wpływają chemiczne kosmetyki, zakiełkowała myśl o stworzeniu łagodniejszych i mniej szkodliwych produktów do włosów. Ta pasja do fryzjerstwa i odpowiedniej pielęgnacji włosów, połączona z fascynacją światem roślin, była impulsem do stworzenia marki opartej na wyciągach roślinnych, które wydobędą naturalne piękno włosów. Wcześniej z marką miałam jedynie dość krótki epizod z szamponem kilka lat temu i wtedy nieszczególnie zainteresowałam się historią PHYTO Paris, zaczęłam czytać dopiero teraz i już sama filozofia marki bardzo mi się podoba.

Komentarze

W dzisiejszym poście chciałabym poruszyć temat włosów, a konkretnie ich wypadania.

Właściwości: Phytologist 15 to absolutna kuracja przeciw wypadaniu włosów, która działa na 15 biologicznych czynników stymulujących wzrost włosów i hamujących ich wypadaniu.

Historia marki rozpoczęła się już ponad 40 lat temu.

Zostaw swoją myśl