Placenta placo ampułki na porost włosów opinie

placenta placo ampułki na porost włosów opinie

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia. Placenta Placo to doskonały profesjonalny produkt zawierający ekstrakt z łożysk placenty , który dąży do przywrócenia równowagi biochemicznej włosów i skóry głowy, dzięki związkom Prowitaminy B, pokrzywy i kolagenu oraz skutecznie pobudza cebulki włosów do wzrostu. Placenta regeneruje strukturę włosów, nadaje im objętość i połysk, sprawia że włosy stają się naturalnie miękkie, elastyczne i łatwo się rozczesują już po pierwszym zastosowaniu. Placo lotion Placenta działa leczniczo na kruche, słabe włosy z tendencją do łamania i wypadania.

PLACENTA PLACO AMPUŁKI NA POROST WŁOSÓW 12x10 ml

Ja tez mam ŁZS i jestem ciekawa czy u mnie by coś dało, bo włosy przy czole mam słabe i chciałabym je zagęścić i mieć porządną grzywkę. No ale skoro wam nie szkodzi to mi też niw powinna. Moim zdaniem nie ma w ogole roznicy, przynajmniej na zakolach nic. Grzywka widac ze niezla ;D ale tez nie ma zdj przed zeby porownac jak bylo wczesniej.

Moje wcierki do włosów.

Darmowa wysyłka za pobraniem za: ,00 zł. Darmowa wysyłka po przedpłacie za: ,00 zł. Próbujesz wciąż nowych sposobów na porost włosów, ale szampony i toniki nie przyniosły dotąd spodziewanych efektów? Ampułki Placenta Placo to naprawdę skuteczna kuracja, która pobudza cebulki włosowe do wzrostu i dostarcza im niezbędnych składników, aby wyhodować mocną i zdrową czuprynę.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Placenta Placo to doskonały profesjonalny produkt zawierający ekstrakt z łożysk placenty , który dąży do przywrócenia równowagi biochemicznej włosów i skóry głowy, dzięki związkom Prowitaminy B, pokrzywy i kolagenu oraz skutecznie pobudza cebulki włosów do wzrostu. Placenta regeneruje strukturę włosów, nadaje im objętość i połysk, sprawia że włosy stają się naturalnie miękkie, elastyczne i łatwo się rozczesują już po pierwszym zastosowaniu. Placo lotion Placenta działa leczniczo na kruche, słabe włosy z tendencją do łamania i wypadania. Kupiłam ampułki bardziej pod kątem wstrzymania wypadania włosów co wyczytałam na internecie. Co prawda włosy wypadają nieco mniej, ale jednak nie jest to zadowalający efekt. Co do przyspieszenia porostu i wspominanych baby hair, no u siebie nie zauważyłam szczególnej zmiany. Plusem jest to, że włosy faktycznie od nasady stają się naprawdę miękkie i nawilżone. Kolejnym plusem jest również cena produktu, która wydaje mi się odpowiednia do skuteczności. Zmieniłabym jednak opakowanie, ponieważ bardzo ciężko odłamują się "główki" ampułek.

Ja tez mam ŁZS i jestem ciekawa czy u mnie by coś dało, bo włosy przy czole mam słabe i chciałabym je zagęścić i mieć porządną grzywkę. No ale skoro wam nie szkodzi to mi też niw powinna. Moim zdaniem nie ma w ogole roznicy, przynajmniej na zakolach nic. Grzywka widac ze niezla ;D ale tez nie ma zdj przed zeby porownac jak bylo wczesniej. Nie ma zdj grzywki przed.

Komentarze

O placencie od dawna słyszałam wiele dobrego, że pomaga na wypadanie, przyśpiesza porost i wzrost nowych włosów.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Poprawia i regeneruje strukturę włosów, zwłaszcza zniszczonych i zmęczonych zabiegami chemicznymi, po koloryzacji i trwałej ondulacji.

Zostaw swoją myśl