Pokrzywa na porost włosów opinie

pokrzywa na porost włosów opinie

Adam 3 lipca Pielęgnacja 4 komentarze 2, Wyświetlenia. Pokrzywa to surowiec zielarski, który z powodzeniem możemy stosować na włosy. Czy płukanka, wcierka i napar z pokrzywy to skuteczne rozwiązania?

Pokrzywa na piękne włosy - picie pokrzywy na wypadanie włosów i szybszy przyrost

Jak zadbać o zdrowe i gęste włosy? Wystarczy naturalny składnik, który jest tani i łatwo dostępny, a potrafi zdziałać z nimi cuda. Tak właśnie działa pokrzywa na włosy.

Zobacz wpisy

Jak powstrzymać wypadanie włosów pokrzywą 🤔⁉️ #303

Piękne, puszyste, a przede wszystkim gęste włosy to marzenie nie tylko kobiet, ale i wielu mężczyzn. Niestety różne przyczyny sprawiają, że nasza fryzura szybko się przerzedza, a na grzebieniu znajdujemy codziennie coraz więcej wypadających i osłabionych włosów. Przyspieszone łysienie to problem, z którym zetknąłem się osobiście, ale nie poddałem się mu biernie i staram się walczyć z nim wieloma sposobami. Stosowałem w tym różne środki, ale idąc śladem naszych mam czy babć postanowiłem sięgnąć po naturalne, sprawdzone metody i wykorzystać potęgę ekstraktów roślinnych.

vichy na wypadanie włosów opinie

Najlepsze działanie dla organizmu wykazuje pokrzywa spożywana w postaci naparu. Ta niepozorna roślina jest bogactwem witamin: K, E, B1 i C. Wykazuje również wiele właściwości, które mają zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Przede wszystkim działa moczopędnie, dlatego często powinny po nią sięgać osoby, które cierpią na kamicę nerkową. Zalecana jest również osobom, którym doskwiera brak apetytu i anemia. Ponadto, pokrzywa pomaga zwalczyć biegunkę oraz uporać się z osłabieniem organizmu. Co ważne, pozytywnie wpływa na kondycję włosów i paznokci.

Dzięki zawartości witamin i mikro- oraz makroelementów p okrzywa jest stosowana w leczeniu chorób, m. Zawartość krzemionki sprawia, że ziele to znakomicie zadziała także na włosy, odżywiając je i wzmacniając cebulki. Pokrzywy na porost włosów używa się w formie płukanki. Pokrzywa na porost włosów powinna być stosowana regularnie , żeby uzyskać zadowalające efekty. Pobudzenie wzrostu włosów wiąże się z zawartością w liściach pokrzywy krzemionki, która znana jest z odżywczego działania na włosy, a także skórę i paznokcie.

Komentarze

Ja zawsze bałam się picia takich naparów,haha.

Przez Pani Smakowita , Styczeń 21, w Dyskusja ogólna. Czytałam,ze poprawia kondycje włosów.

Zostaw swoją myśl