Radical koncentrat przeciw wypadaniu włosów

radical koncentrat przeciw wypadaniu włosów

Specjalistyczny preparat do włosów osłabionych i wypadających. Oryginalna, specjalnie opracowana receptura, bogata w wyjątkowo silne składniki aktywne w wysokim stężeniu zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, eliminując główne przyczyny wypadania włosów. Pierwsze efekty — zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie wzrostu nowych włosów — widoczne już po czterech tygodniach regularnego stosowania. Zdjąć zatyczkę i rozpylić preparat u nasady włosów, a następnie wmasować w skórę głowy.

Radical, Med, Koncentrat przeciw wypadaniu włosów

Formy odbioru:. Widzisz błąd w opisie? Charakterystyka Koncentrat zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, eliminując główne przyczyny wypadania włosów.

Opis produktu

Sposób na wypadające włosy za 2 złote!

Aqua, Propylene Glycol, Alcohol Denat. Pro-hair Booster 4H-Poprawia zakotwiczenie włosów w skórze glowy, pobudza mikrocyrkulację, dostarczając składniki odżywcze do włosów oraz hamuje aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy, odpowiedzialnego za androgenalne łysienie. Trichogen- dostarcza witamin minerałów i aminokwasów niezbędnych do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania włosów, przywracając im pożądaną grubość, gęstość i objętość.

Zapisz się do Newslettera. Doskonale pielęgnuje włosy, poprawiając ich kondycję i wygląd. Hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost. Reguluje pracę gruczołów łojowych oraz poprawia mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy. Wskazania Specjalistyczny preparat do włosów osłabionych i wypadających. Działanie Pro-hair Booster 4H-Poprawia zakotwiczenie włosów w skórze glowy, pobudza mikrocyrkulację, dostarczając składniki odżywcze do włosów oraz hamuje aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy, odpowiedzialnego za androgenalne łysienie.

Koncentrat przeciw wypadaniu włosów dostarcza składniki odżywcze do włosów przywracając im pożądaną grubość, gęstość i objętość. Produkt działa wzmacniająco na cebulki włosów, zapobiegając ich wypadaniu. Ponadto nawilża i regeneruje włosy. Regularne stosowanie koncentratu przywraca włosom jedwabistą gładkość i blask. D-Panthenol - witamina B 5 , składnik produktów o działaniu gojącym, jak również łagodzącym podrażnienia i nawilżającym. Jest to składnik dobrze tolerowany , który nie powoduje podrażnień oraz nie uczula.

Komentarze

Specjalistyczny preparat do włosów osłabionych i wypadających. Oryginalna, specjalnie opracowana receptura, bogata w wyjątkowo silne składniki aktywne w wysokim stężeniu zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, eliminując główne przyczyny wypadania włosów.

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, w tym informacje usunięciu i zamknięciu zobacz tutaj.

Oryginalna, specjalnie opracowana receptura, bogata w wyjątkowo silne składniki aktywne w wysokim stężeniu zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, eliminując główne przyczyny wypadania włosów. Zdjąć zatyczkę i rozpylić preparat u nasady włosów, a następnie wmasować w skórę głowy.

Zostaw swoją myśl